MAĞUSALI MÜZİSYENLER 10 AĞUSTOS’DA MEYDANDA

GAZİMAĞUSA BELEDİYESİ’NİN SPONSORLUĞUNDA 1. MAĞUSALI MÜZİSYENLER KONSERİ DÜZENLENİYOR....

  MAĞUSALI MÜZİSYENLER 10 AĞUSTOS’DA MEYDANDA

Gazimağusa Belediyesi’nin sponsorluğunda Mağusa Müzik Hareketi’nin organizasyonuyla 1. Mağusalı Müzisyenler Konseri düzenleniyor. 10 Ağustos Çarşamba günü saat 20:30’da Namık Kemal Meydanı’nda yapılacak konser, tüm Mağusalı müzisyenlere açık olacak ve ücretsiz olarak izlenebilecek. Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter konuyla ilgili olarak Mağusa Müzik Hareketi üyeleri Kurultay Akbay, Enver Ermetal Hasan Detay ve Turgut Karagil’i kabul ederek bir görüşme yaptı.

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, Mağusalı müzisyenlerin bir hem araya gelip konser organizasyonu yapmasından memnuniyet duyduğunu ifade ederek, müziğe gönül verenlerle yapacakları ortak çalışmanın önemli olduğunu, ülkenin sanatçılarına her zaman destek olduklarını söyledi.

Mağusalı müzisyenlerden Kurultay Akbay da, konserin tüm Mağusalı sanatçı, müzisyen ve gruplara açık olacağını ve halka ücretsiz sunulacağını ifade ederek, Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter’e verdiği destek için teşekkür etti. Müzik hareketi komitesinde Enver Ermetal ,Turgut Karagil ,İnanç Eyüpoğlu, İpek Amber, Hasan Güngör’ün olduğunu aktaran Akbay, konserde sahneye çıkacak sanatçı ve grupların daha sonra açıklanacağını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2016, 06:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER