Çek güzeli, en güzeli!

Dominika Oğğlova

Çek güzeli, en güzeli!
*Pasha Group sponsorluğunda ,'Bir Bülent Günkut Prodüksiyonu' olarak, Golden Tulip Hotel'de 1 Eylül, Cumartesi gecesi gerçekleşen Miss Peace International (Dünya Barış Güzeli) Çek Cumhuyiyeti’nden yarışmaya katılan Dominika Oğğlova  oldu.

 

7’inci Dünya Barış Güzellik Yarışması 1 Eylül’de Golden Tulip Otel’de gerçekleştirildi. Yarışmayı Çek Cumhuriyeti’nden Dominika Opplova kazandı. Bayrak Haber’de canlı yayınlanan ve Paşa Grup ile Günkut Ajans işbirliğinde düzenlenen yarışmayı, Türkiye’nin sevilen sanatçısı Ufuk Özkan sundu.
 Yarışmada ilk olarak KKTC güzeli Cemile Aktanlı ile Türkiye güzeli Seda Arslan yanlarına aldıkları küçük Pamira ile barış için beyaz güvercin uçurdular. Ardından güzeller tanıtıldı. 18 ülkeden güzelin yarıştığı 7’inci Dünya Barış Güzellik Yarışması’nda güzeller geleneksel ve modern giysi tasarımıyla juri karşısındaydı. Gecede, ulusal kostüm ödülü Malta güzeli Nicola Grixti’ye verildi. Yarışma sonucunda birinciliği Çek Cumhuriyeti’nden Dominika Opplova kazandı. İkinciliğe Estonya’dan Diana Arno, üçüncülüğe de Almanya’dan Berna keklikler layık görüldü. Yarışmada dördüncülüğü Polonya’dan Alice Miskovska, beşinciliği ise Hırvatistan’dan Ursa Mileseviç elde etti.

 

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2012, 02:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER