Aleyna çevirmen arıyor: Kimse onu anlamıyormuş

Aleyna çevirmen arıyor: Kimse onu anlamıyormuş

Her yaptığı olay olan genç popçu Aleyna Tilki, tweet'lerinin anlaşılmamasından dert yanarken, 'derin ruhlu' ve 'akıllı' vurgusuyla dikkat çeken bir mesaj yayınladı.

Aleyna Tilki, bir dönem arasından su sızmayan ve sık sık bir araya geldiği meslektaşı Demet Akalın ile girdiği 'dünya starı' polemiğiyle adından söz ettiriyor.

Akalın’ın "Dünya starı olacağım dedi. Çocuk dizisinde oynuyor. Hira bile artık dizisini izlemiyor" sözleri hakkında yorum yapmaktan kaçınan şarkıcı, gündem olan konular hakkında konuşmama kararı aldığını söyledi.

20 yaşındaki popçu, "O konular hakkında konuşmaya gerek yok. Birçok magazin haberi var. Benim aşı hakkında söylediğim şey de bir gün boyuncu 'Trend Topic' olmuştu. Ne söylesek üzerine artık karışmaya başlıyor. Gündem olan şeyler hakkında artık bir süre yorumsuz kalmak istiyorum" dedi.

Demet Akalın ise Aleyna'nın "Müzikten anlayanlar zaten beni tebrik etti" açıklamasına, "Müzikten anlamıyorum işte ah. Ben onun iyiliği için söylüyorum. Yaştan falan da vurmaya çalışmış ama olmaz"" karşılığını verdi.

Bu tartışmanın ardından tatile çıkma kararı alan Aleyna Tilki, Instagram hesabından yaptığı Maldivler paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Otel fiyatlarının 5 ile 150 bin TL arasında değiştiği Maldivler'e giden başarılı şarkıcı, siyah mini elbisesiyle verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu.

Müzik kariyerinin yanı sıra sosyal medya paylaşımlarıyla da konuşulmayı başaran Aleyna Tilki, bir kez daha Twitter mesajı ile magazin gündemine geldi.

Genç popçu, 533 bin takipçili hesabından, "Türkçe tweetlerimi insanlara Türkçe çeviri yapacak derin ruhlu, akıllı Türk bir kişi arıyorum. Meraklısına duyurulur" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Milliyet

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2021, 20:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER