Nafiya Horozoğlu: "Gençler, sadece geleceğimizin değil, bugünümüzün de teminatıdır"

Kıbrıs Türk Gençlik Birliği İngiltere, Londra'daki gençleri bir araya getirdi. Yoğun katılımlı buluşmada, gençler, daha sık bir araya gelip, birlik ve dayanışma içinde olmaya karar verdi

Nafiya Horozoğlu: "Gençler, sadece geleceğimizin değil, bugünümüzün de teminatıdır"

"GENÇLER TEMİNATIMIZDIR"...Kıbrıs Türk Gençlik Birliği İngiltere yetkilileri, buluşmada, "Gençler, sadece geleceğimizin değil, bugünümüzün de teminatıdır" şeklinde konuştu. Yetkililer, diasporada yaşayan toplumları ve gençlerimizi kenetlemek amacıyla birlik ve beraberlik sağlamak için çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi

Kıbrıs Türk Gençlik Birliği İngiltere, 22 Şubat Cuma akşamı, Londra'daki gençleri bir araya getirdi.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen buluşmada, gençler, tek çatı altında bir araya gelip tanışma fırsatı buldu.

Eğlenceli anlar paylaşan gençler, farklı etkinlikler çerçevesinde sık sık bir araya gelip, birlik ve dayanışma sağlayacağını belirtti.

Gençlere, gençlik buluşmasında, Kıbrıs kültürüne ait yiyecekler ikram edildi.

Kıbrıs Türk Gençlik Birliği İngiltere yetkilileri, gençlik buluşmasında güzel mesajlar verdi.

Yetkililer, "KTGBI olarak 'güzel bir gelecek, gençlerle gelecek' sloganıyla çıktığımız bu yolda, diasporada yaşayan toplumları ve gençlerimizi kenetlemek amacıyla birlik ve beraberlik sağlamak için çalışmalarımıza devam edeceğiz" dedi.

Kıbrıs Türk Gençlik Birliği İngiltere yetkilileri ayrıca, "Gençler, sadece geleceğimizin değil, bugünümüzün de teminatıdır" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2019, 17:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER