Londra bir değerini daha kaybetti

Kelebekler Müzik Grubu’nun sevilen piyanisti Bülent Kerdi yaşama veda etti.

Londra bir değerini daha kaybetti

Uzun yıllar Londra’da yaşam süren Bülent Kerdi yaşamını yitirdi. Kelebekler Müzik Grubu’nda piyanist olarak sahne alan Kerdi’nin ölümü Londra’da derin bir üzüntü yarattı. Kerdi ile 33 yıldan ber ayni sahneyi paylaşan Soner Tursoy Sosyal Medya Hesabı’ndan yapmış olduğu paylaşımla ‘filmin sonu böyle olmayacaktı be gardaş’ sözleriyle duyduğu derin üzüntüyü dile getirdi.

İşte Soner Tursoy’un yapmış olduğu paylaşım;

“Çok özeldi bizim için Bulent Kerdi. Çocukluğumuz, gençliğimiz, ve bu güne kadarki hayatımızda bir çok, ama hep güzel, hep gülümseten anılar biriktirdik onunla beraber.Kelebekler grubu uyelerinden Bulent Kerdi hakkın rahmetine kavuşmuştur..Allah rahmet eylesin..Nur içinde yatsın..Yaslı ailesine de Allah sabırlar versin..Filimin sonu böyle olmamalıydı be gardaş...Seni unutmayacağız…”

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2018, 23:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Umit Yigit
Umit Yigit - 4 yıl Önce

Gidişi çok ani ve çok erken oldu. Sevilen saygıyla anılan beyefendiydi Bülent bey. Allahtan rahmet tüm sevenlerine sabırlar dilerim.

Fatma Inan
Fatma Inan - 4 yıl Önce

Allah rahmet eylesın. Mekanı cennet olsun

Turker Ahmet
Turker Ahmet - 4 yıl Önce

Cok uzgunum olumu cok ani oldu melek gibi arkadsimizi kaybetmek Magusa icin cok buyuk kayip Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun nur icinde yatsin arkadasim ailesine Allah sabir verdin

Esin şener
Esin şener - 4 yıl Önce

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun .Tüm arkadaşlarının sevenlerinin ailesinin Başı sağolsun Bülenti hiç birzaman unutmıyacağım .Üzgünüm

Hanife cuma
Hanife cuma - 4 yıl Önce

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Turgut Velettin
Turgut Velettin - 4 yıl Önce

Asla unutulmayacaksın Allah rahmetini üzerinden esirgemesin Bülentim

SIRADAKİ HABER