Mağaza bölge sorumlusu, şubelerden topladığı paraları kumarda kaybetti Mağaza bölge sorumlusu, şubelerden topladığı paraları kumarda kaybetti

Her yıl yapılan ve geleneksel hale gelen ‘Long Beach Run’ yarışının bu yıl üçüncüsü düzenleniyor. 21 Nisan 2024 tarihinde yapılacak olan bu büyük etkinliğe Noyanlar Şirketler Grubu ana sponsorluğunda gerçekleşecek. Bu eğlenceli ve keyifli yarış, sadece koşucuları değil, aileleri ve arkadaş gruplarını da bir araya getirerek, sporun ve sağlıklı yaşamın önemini vurguluyor. Etkinlik boyunca çeşitli aktiviteler de düzenlenecek. ‘Long Beach Run’, İskele bölgesinin en önemli geleneksel etkinliklerinden biri haline gelirken katılımcılar, bu yıl da dopdolu bir deneyim yaşayacak. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da ‘Long Beach Run’ etkinliğinin gelirinin bir kısmının Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği’ne ve bazı yardım derneklerine bağışlanacak. Noyanlar Şirketler Grubu’ndan yapılan açıklamada, başvuru için www.runiskele.com ve iletişim için +90 533 880 75 68 ‘i aranması istendi.

POLİS, TRAFİĞE KAPALI YOLLAR KONUSUNDA BİLGİLENDİRDİ

Polis Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, yol koşusu kapsamında belirtilen tarih ve saatler arasında, Gazimağusa-Karpaz Anayolu’nun Cyprus Garden Çemberi (Lokum Çemberi) ile Ötüken Çemberi arasında kalan kısmının Gazimağusa istikameti polis tarafından araç trafiğine kapatılacağı belirtildi. Karpaz istikametinin ise araç trafiğine açık olacağı kaydedildi. Karpaz istikametinden gelip Gazimağusa istikametine gitmek isteyen araç sürücüleri için ulaşım; Cyprus Garden Çemberi’nden (Lokum Çemberi) sağa dönülerek, İskele Ercan Anayolu-Ünimar Çemberi-Sınırüstü-Aygün ve Ötüken yol güzergahı üzerinden sağlanacak. Yol koşusu devam ettiği sürece bahse konu yol güzergahını kullanacak olan sürücülerin, kendileri ile sporcuların can ve mal güvenlikleri açısından yavaş ve dikkatli seyretmeleri ayrıca, trafik işaret ve işaretçilerine uymaları çağrısında bulunuldu.