İngiltere’de skandal: 12 yılda 99 cesede morgda tecavüz etti

İngiltere’de skandal: 12 yılda 99 cesede morgda tecavüz etti

   İngiltere'de 12 yılda 99 cesede tecavüz eden bir hastane çalışanı çifte cinayetten hapis cezasına çarptırıldı. 1987 yılında iki kadını öldürdüğünü itiraf eden 67 yaşındaki David Fullar ayrıca 2008 ve 2020 yılları arasında hastane morgundaki 99 kadın ve çocuğun cesedine tecavüz ettiğini de kabul etti.
   BBC'nin aktardığına göre hastanede gece vardiyasında çalışan Fuller diğer çalışanlar ayrıldığında gizlice morga girdiğini itiraf etti. Fuller'in evinde cinayetle ilgili arama yapan dedektifler gizlenmiş olarak buldukları bilgisayar hafıza diskleri, CD'ler ve hafıza kartlarından yıllar boyunca işlediği suçların kayıtlarını buldu.
   Polis 14 milyondan fazla fotoğraf, çocuk pornosu görüntülerinin yanı sıra Fuller'in ölü insanlara tecavüzünü kaydettiği görüntülere ulaştı. Kayıtlarda taciz ettiği cesetlerin en küçüğü 9 yaşındaki bir kıza en yaşlısı ise 100 yaşındaki bir kadına ait olduğu bildirildi.
   Sky News'in polisin 99 vaka tespit ettiğini ve bunlardan 78'inin kimliğine ulaşıldığını fakat kurbanların gerçek sayısının yüzlerce olabileceğini aktardı.
  

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2021, 09:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER