Doğanköy’de saksıda hintkeneviri: 2 tutuklu Doğanköy’de saksıda hintkeneviri: 2 tutuklu

İnci Taneleri isimli dizideki rolü ile Türkiye gündemine oturan oyuncu Hazar Ergüçlü’nün de kadrosunda yer aldığı Timsah Ateşi adlı tiyatro oyunu, 26 – 27 Nisan tarihlerinde, Girne’de sahneleniyor.

439533519 871263571682496 3618718501257619540 N

Girne Belediyesi ve Birinci Global'in işbirliğiyle; Kamacıoğlu Grup, Özmerhan Grup, Rocks Hotel, Uptown Hotel ve Girne American Üniversitesi'nin destekleriyle sahnelenecek olan oyun, Girne Amerikan Üniversitesi Spectrum Salonu'nda, saat 20:00’de perde açıyor.

Girne Belediyesi Sosyal İşler Şube Amirliği’nden verilen bilgiye göre iki gün boyunca sahnelenecek oyundan elde edilen gelirin bir kısmı Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği’ne, bir kısmı ise Girne Belediyesi Hayvan Barınağı ve Rehabilitasyon Merkezi’ne bağışlanacak.

Oyunun biletleri www.kibrisbiletcim.com adresinden online olarak alınabilecek.

OYUNUN KONUSU

Meghan Tyler'in kaleme aldığı, Mehmet Ergen'in yönettiği ve Zeynep Anacan'ın çevirdiği oyunun oyuncu kadrosu ise Hazar Ergüçlü, Funda Eryiğit, Okan Demirok ve Hidayet Erdinç gibi usta isimlerden oluşuyor.

Timsah Ateşi, zıt kutuplarda yaşayan iki kız kardeşin babalarıyla olan çalkantılı hikayesini konu alıyor. İzleyicileri duygusal bir yolculuğa çıkaracak olan oyun, aile bağlarının derinliklerine iniyor.

Editör: North Cyprus UK Yönetici2