Ustel Haberleri

ustel haberleri ve güncel ustel gelişmeleri, ustel ile ilgili tüm video, ustel fotoğrafları ve ustel haberleri North Cyprus UK - KIBRIS Haber, Kıbrıs Son Dakika, Kıbrıs Haberleri, Kıbrıs Gazete Manşetleri sitemizde


GÜNDEM

Mağusa Türk Gücü Kulübü’nü kabul eden Başbakan Ünal Üstel hükümetin sporun her alanına katkı sağladığını vurguladı.

GÜNDEM

Başbakan Ünal Üstel, Tıp Haftası nedeniyle, Kıbrıs Türk Tabipleri Birliği Başkanı Ahmet Özant ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.

KIBRIS

Başbakan Ünal Üstel, ‘10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü' dolayısıyla yayımladığı mesajında, "İnsan haklarının korunduğu bir dünya temenni ediyorum” dedi.

GÜNDEM

Başbakan Ünal Üstel, inşaat sektörünün gelişmesinin bazı kaygıları da beraberinde getirdiğini belirterek, bu kuşku ve kaygıları gidereceklerini belirtti.

GÜNDEM

Kıbrıs Türk tarafı ile Rum tarafının, BM Genel Sekreteri'nin Kıbrıs sorunuyla ilgili temsilci olarak Kolombiyalı Maria Angela Holguin Cuellar’ın atanmasına...

HABERLER

Bilinmelidir ki her hal ve şartta, imkanlarımız oranında, engellilerimizin ve yardıma ihtiyaç duyan tüm insanlarımızın sonuna kadar yanında olmaya devam...

KIBRIS

UBP Genel Başkanı ve Başbakan Ünal Üstel, Salih Miroğlu’nun 18. ölüm yıldönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

HABERLER

UBP’den yapılan açıklamaya göre, Başbakan Ünal Üstel hafta sonu ziyaretleri çerçevesinde, Yılmazköy ve Alayköy'de halkla buluştu.

KIBRIS

 UBP Genel Başkanı ve Başbakan Ünal Üstel, Lefke bölgesini ziyaret etti.

GÜNDEM

Kardeş Azerbaycan'da bizlere gösterilen büyük ilgiye ve yakınlığa halkım adına teşekkür ediyorum.

GÜNDEM

“Şimdi Azerbaycan’da dalgalanmaya başlayan bayraklarımızı selamlamaya ve o bayrakları Azerbaycan’da dalgalandıran kardeşlerimize teşekküre gidiyoruz”

HABERLER

“Azerbaycan’la bağlarımızı eğitim kültür ve ekonomik anlamda geliştirmeye gidiyoruz” diyerek KKTC bayrağının Azerbaycan’da dalgalanacağını vurguladı.

KKTC nöbetçi eczaneleri