Öztaş: Hiç bitmeyecek heyecanla yola çıktık

Öztaş: Hiç bitmeyecek heyecanla yola çıktık

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP), 2022 yılının Haziran ayında gerçekleştirilecek yerel seçimlerle ilgili aday tanıtımına dün akşam Geçitkale’de devam etti. Geçitkale’nin 7 yılı aşkın süredir belediye başkanlığı görevini sürdüren Hasan Öztaş, dün akşam gerçekleştirilen etkinlikte Geçitkale halkının büyük desteğini aldı. Önümüzdeki yerel seçimlerde CTP adayı olarak yeniden yarışa gireceği duyurulan Hasan Öztaş, edindiği tecrübeyle Geçitkale için yola devam edeceklerini kaydetti. CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman ile Geçitkale Belediye Başkanı ve CTP Geçitkale Belediye Başkan adayı Hasan Öztaş’ın konuşma yaptığı etkinlik, pandemi kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirildi. Etkinliğe katılan Geçitkale halkı, attıkları sloganlarla Öztaş’a büyük destek belirtti ve CTP’nin yerel yönetimlerdeki kalitesine Geçitkale’de devam edeceğine vurgu yaptı.

Geçitkale Belediye Başkanı ve Belediye Başkan adayı Hasan Öztaş, bu zorlu yarışta yanında olan herkese teşekkür ederek sözlerine başladı. Bölgeye sevdalı herkesle, sefayı değil cefayı paylaşmak için bir arada olduklarını vurgulayan Öztaş, “Bu güzelliğimizi seçim sonrasında da sarmaş dolaş bir sevgiyle kutlayabilmek umuduyla” diye konuştu. Hiç bitmeyecek bir heyecanla yola çıktıklarına dikkat çeken Öztaş, “Gün kişisel hesapların günü değil. Gün, yaşadıklarımızın farkında olma günüdür. Gün, bu ülkede layık olmadıklarımıza dur demek için bölgemiz için kenetlenme günüdür” dedi. İki dönem 7 yılı aşkın süredir belediye başkanlığı görevini yürüttüğünü söyleyen Öztaş, “7 yıldır edindiğim tecrübeyle ve yaptıklarımızla, bu şerefli görevi tekrar bana layık gördünüz. Benim için onurdur, gururdur” diye konuştu.

“SORUMLULUKLARIMIZI BİLEREK, HİZMETE DEVAM EDECEĞİZ”

Öztaş, “Bölgemize olan sorumluluklarımızı bilerek, sizlerden aldığım güçle hizmete devam edeceğiz” dedi. Hükümet olmanın avantajlarının kullanıldığı bu yarışın ne denli adaletsiz olursa olsun yılmayarak kararlı bir şekilde yollarına devam edeceklerini vurgulayan Öztaş, bu yarışın tek başına koşulacak bir yarış olmadığını ifade etti. Öztaş sözlerine şu şekilde devam etti: “Bu yarışta dün olduğu gibi yarın da bizlere çelme takmaya çalışanlar olacak. Bizleri yarış dışına atmaya çalışanlar olacaktır. Ortak kaygılarımıza, ortak geleceğimize sahip çıkacağız.” Geçitkale’ye hizmet etmenin kendisi ve ekibi için bir şeref olduğuna vurgu yağan Öztaş, “Şahsımı bu göreve layık gören partime en içten duygularımla teşekkür ederim” diyerek sözlerine son verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER