Manzaraya karşı meyhane keyfi

Manzaraya karşı meyhane keyfi

Meyhane kültürüne yeni bir soluk getiren Haseki Meyhane, Kıbrıs’a özgü taze meze ve kebap çeşitleriyle adından söz ettiriyor
 


 

Kuzey Kıbrıs’ta yeme içme kültürünü yansıtan sosyal alanların meyhane olduğu herkes tarafından biliniyor. Kıbrıs’ta pek fazla etkinlik olmaması nedeniyle meyhanelerde acıkan karınlardan çok, sohbet ve muhabbet edilerek ruhlar doyuruluyor. Bu meyhanelerden biri de, bu yıl hizmete giren Haseki Meyhane. Restoran, dağ ve deniz manzarasında Kıbrıs’a özgü damak tadı ile hizmet veriyor.
Turizmci Andaç Özaydınlık’ın işletmeciliğini yaptığı mekan, son zamanların tercih edilen isim oldu.
Girne’ye bağlı Edremit’in girişinde yer alan Haseki Meyhane’nin bilinen restoranlardan farkı, tüm lezzetlerin Kıbrıs’a özgü ve taze olarak sunulması. Hem turizmci olan hem de Doğan Türk Birliği’nde yöneticilik yapan Andaç Özaydınlık’ın sahibi olduğu Haseki Meyhane, açıldığı günden itibaren beğeni topladı.


 

Taze meze ve kebap çeşitleri çok beğeniliyor
 

Haseki Meyhane’de dağ ve deniz manzarası eşliğinde, sofrayı zenginleştiren 15 çeşit Kıbrıs mezesi, 7 ara sıcak ve 5 farklı kebap çeşidi sunuluyor.

Yemeğin ardından da mevsim meyveleri ve yine Kıbrıs’a özgü iki farklı tatlı ikram ediliyor. Tüm bunlar, hizmet kalitesi ve Kıbrıs’a özgü damak tadı ön planda tutularak yapılıyor.
Her cuma ve cumartesi, gitarı ve büyüleyici sesiyle Murat Dağ kulakların pasını alıyor.
Doğum günü partisi, yemekli nişan töreni gibi özel gün programlarının da yapıldığı Haseki Meyhane, Pazar hariç her gün hizmet veriyor.
Daha fazla bilgi almak için 0548 888 90 88 numaralı telefonu aramak mümkün.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER