İki acı haberle sarsıldık

Günlerdir kayıp olan engelli birey Meryem Toprak’ın cesedi bulundu; Tatlısu-Geçitkale yolunda meydana gelen trafik kazasında ise bir kişi öldü, 4’ü ağır, 7 kişi yaralandı. Peşi sıra gelen kötü haberlerle yüreğimize yine ateş düştü

İki acı haberle sarsıldık

Evinden çıktığı 25 Ekim’den beridir kayıp olan Yamaçköy’de sakin 39 yaşındaki engelli birey Meryem Toprak, dün, Düzovalı bir avcı tarafından Çamlıca köyünün batı kısmında ormanlık arazide ölü olarak bulundu. 120 kişilik ekibin günlerdir karış karış her yerde aradığı Meryem’in cansız bedeninde inceleme yapıldı, polis olay yerinden birçok delil topladı. Meryem’in kesin ölüm sebebi, bugün yapılacak otopsi sonrası ortaya çıkacak. Polis, cinayet de dahil olmak üzere olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlattı.

İki araç yüz yüze çarpıştı, Gülcan Ter hayatını kaybetti

Tatlısu-Geçitkale yolunda dikkatsizlik sonucu dün akşam meydana gelen trafik kazasında 59 yaşındaki Gülcan Ter hayatını kaybetti,  7 kişi de yaralandı. 31 yaşındaki Harun Ter, yönetimindeki araçla karşı şeride geçti ve o esnada karşıdan gelen Ahmet Hergüner yönetimindeki otomobille yüz yüze çarpıştı. Gülcan Ter hastaneye götürüldüğü esnada yaşamını yitirdi, yaralılar Harun Ter, Mehmet Ter, Ahmet Hergüner, Hüseyin Karanlık, Murat Özer, Levent Korol ve Ali Şahan da Mağusa’da hastaneye kaldırıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER