Ataoğlu: Şimdi yerel seçimlere odaklanma zamanı

Ataoğlu: Şimdi yerel seçimlere odaklanma zamanı

Yeniden Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı seçilen Fikri Ataoğlu, 12’nci Olağan Kurultaylarında şahsına ve partisine gösterilen destek ve katkıdan dolayı teşekkür etti.

Daha fazla büyüme ve daha fazla kenetlenme hedefinde olduklarını ifade eden Ataoğlu, kurultay sonrasında partilerinde kaybeden olmadığını, kazanan DP olduğunu kaydetti.

Ataoğlu, “şimdi yerel seçimlere odaklanma zamanı” da dedi.

İşte ilgili paylaşım:

Birlik beraberlik ve dayanışma içinde gerçekleştirdiğimiz 12. Olağan Kurultayı’mızda şahsıma ve partimize göstermiş olduğunuz destek ve katkıdan dolayı siz değerli partililerimize teşekkür ederim.

Şimdi daha da büyüme ve daha da kenetlenme zamanı. Birlik, beraberlik ve coşku içerisinde inandığımız yolda yürümeye devam ediyoruz ve daha da güçlenerek yolumuza devam edeceğiz.

Partimizde kaybeden olmamış, kazanan Demokrat Parti olmuştur. Dün gerçekleşen demokrasi şölenimizde aday olan Ali kardeşime gönülden teşekkür ederim. Birlik ve beraberlik içerisinde, omuz omuza partimizin ateşini daha da körükleyeceğiz.

Kurultayımızda ayrıca Parti Meclisi’mize görev yapma hakkı alan partililerimize başarılar dilerken, kurultayda aday olan Parti Meclisi üyesi adaylarımıza bu şölene katkı koydukları için ayrı ayrı teşekkür ederim.

Şimdi yerel seçimlere odaklanma zamanı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER