İsmihan Yorgancı'nın yazıp yönettiği ‘Gerçekle Düş Arasında’ çocuk oyununu, 3, 10 ve 17 Şubat tarihlerinde saat 14.00'te, Girne Belediyesi Oda Tiyatrosu’nda çocuklarla buluşacak.

Başrollerini Melis Girgen, Ada Cem Dönmez ve Fatma Tüney’in üstleniyor. Girne Belediyesi Oda Tiyatrosu’ndan verilen bilgiye göre oyunla ilgili detaylı bilgi için 0533 821 21 44 numaralı cep numarasına ulaşılabileceği ve online bilet almak için www.kibrisbiletcim.com sitesine başvurulabileceği açıklandı.

Inna Bandura’nın ödüllü resmi ilk kez Ercan Havalimanı’nda sergileniyor Inna Bandura’nın ödüllü resmi ilk kez Ercan Havalimanı’nda sergileniyor

OYUNUN HİKAYESİ

Tiyatro sahnesinde prova yapan oyuncular, zengin bir patronun tiyatro binasını satın alıp yıkarak alışveriş merkezi yapma planlarıyla karşılaşırlar. Oyuncular, binanın sadece kendileri için değil, halk için bir okul olduğunu savunarak, alışveriş merkezi içine bir tiyatro eklenmesi önerisinde bulunurlar. Hikaye, insanın sahip olduğu değerleri korumasının önemini vurgulayarak, zengin adamın kalbinde bir değişim yaratır ve tiyatro binası kendi halinde bırakılır.