Öztaş: Siz bu nadide camianın üyeleri olamazsınız

Öztaş: Siz bu nadide camianın üyeleri olamazsınız

Geçitkale Belediye Başkanı Hasan Öztaş, açılan av sezonuyla birlikte bazı avcıların bölgeye verdiği zararla ilgili serzenişte bulundu. Sosyal medya hesabından fotoğraflı bir paylaşım yapan Öztaş, “her zaman paydaşı olmaktan gurur duyduğum, kendimi bildim bileli de içinde yer almaktan çok büyük zevk aldığım, Avcılık Camiası adına ne kadar kötü imaj” yorumunu yaptı. 

Çevredeki çöplerden delinmiş yön tabelalarına, yanmış ağaçlara kadar birçok tahribat görüntüsü paylaşan Öztaş, “sizin gibiler bu nadide camianın üyeleri olamazsınız. Sadece eli silahlı vandalardan öteye gidemezsiniz. Bu ülkenin utanç kaynağısınız” dedi.

Öztaş, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Dün itibariyle, yeni açılan Av sezonu ile birlikte, kendini avcı diye niteleyen yaratıkların yapmış olduğu olumsuzluklarla mesaiye başladık.

Her zaman paydaşı olmaktan gurur duyduğum, kendimi bildim bileli de içinde yer almaktan çok büyük zevk aldığım, Avcılık Camiası adına ne kadar kötü imaj…

Tahribata uğratılan su hattı 

Sevgili dostlar su ihale hatlarına verdiğiniz zararlar, doğaya bıraktığınız köpekler, çevreye bırakılan çöpler ve hırsınızı çıkarttığınız ağaçlar, yön tabelaları için birçok insan günlerce mesai harcamak zorunda kalmakta, milli gelire büyük tahribat yapılmaktadır. Ne ara böyle bir toplum olduk biz. Çok üzgünüm ki sizin gibiler bu nadide camianın üyeleri olamazsınız. Sadece eli silahlı vandalardan öteye gidemezsiniz. Bu ülkenin utanç kaynağısınız…”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER