Noyanlar Şirketler Grubu 2. Şubesini Haringey’e açtı

Şirketin yeni yaşam alanları, denize sadece 2-3 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor

Noyanlar Şirketler Grubu 2. Şubesini Haringey’e açtı
Firma, 22 bin 400 pound'dan başlayan fiyatlarla ayda sadece 200 pound taksitle herkesi Kıbrıs'ta daire sahibi yapmayı planlıyor.

 

38 yıldır inşaat sektöründeki deneyimi, anlayışı ile farklı ve renkli yaşam merkezleri yaratan Noyanlar Şirkertler Grubu, Londra'da bulunan Türkçe konuşan topluma büyük ajantajlar ve kolaylıklar sağlıyor.

 

Şirketin Britanya Genel Menejeri Engin Yorgancı, Türkiyeli ve Kıbrıslı Türklere daha yakında hizmet vermek amacıyla iki ay önce Londra'nın Haringey bölgesine ikinci şubeyi açtıklarını söyledi.

 

İlk şubeyi bir yıl önce Enfield Ponders End bölgesine açtıklarını kaydeden Yorgancı, Haringey şubesinin haftanın 5 günü saat 10.00'dan akşam 17.00'ye kadar hizmet verdiğini söyledi. 

 

"İnsalara ev satıp paralarını almıyoruz" diyen Yorgancı, "Elimizden geldiği kadarıyla toplumlarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Türk okullarına destek çıkıyoruz. Sosyal ve kültürel etkinliklere sponsor oluyoruz.  Toplumlarımıza yardım elimizi de bu şekilde uzatmış oluyoruz" dedi.

Türkçe konuşan topluma daha yakın olmak amacıyla Haringey bölgesine geldiklerini kaydeden Yorgancı, "Satış sonrası müştelerimizin evlerinde olabilecek sorunların çözümü konusunda da direkt olarak bize başvurdukları takdirde onlara her türlü imkanı ve kolaylığı sağlıyoruz.  Amacımız müşterilerimizle içiçe olmak ve onlara daha yakından hizmet vermek" diye konuştu.

Özelikle Long Beach bölgesinde yapılan yeni projeleri Londra'da en iyi şekilde tanıtmaya çalıştıklarını ifade eden Yorgancı şunları söyledi: "Normalde hafta içi hizmet veriyoruz, ancak müşterilerimizn çalışma koşullarını göz önünde bulundurup randevulu bir şekilde Cumartesi ve Pazar günleri de hizmetlerimiz olmaktadır. Hatta özel durumlarından dolayı evinden veya işyerinden ayrılamayan insanlarımız için de onları bulundukları yerlerde ziyaret edip gerekli bilgileri paylaşıyoruz"

Noyanlar’ın sadece lüks daireler ve villalar yapmadığını Kıbrıs'ta özel arazisi olan müşterilerinin özel zevkine göre özel projeler de tasarladıklarını kaydeden Yorgancı sözlerini şöyle sürdürdü: "Şu anda çok büyük bir ilgi gören bir kampanyamız var.  22 bin 400 sterlinden başlayan fiyatlarla daireler satıyoruz. Bu dairelerin aylık taksitleri sadece 200 pound  civarındadır. Bu dairelerimiz Kıbrıs'ın Mağusa bölgesinde bulunmaktadır. Hiç bir depozit almadan, herkesi evsahibi yapıp özelikle gençlerimizi  evlendirmek istiyoruz"

Noyanlar Şirketler Grubu'nun en büyük yatırımını Long Beach bölgesine yaptığını ifade eden Yorgancı, "Şirketin yeni yaşam alanları, denize sadece 2-3 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Ayrıca belediye, sahil projesi kapsamında bölgeye tenis kortları, yürüyüş alanları, cafeler, restauratlar ve anfi tiyatroda açmayı planlıyor. Bu projenin bir kısmı 2013'un yaz ayında, tamamının da 2014 yılında hayata geçecek"

İşadamı Engin Yorgancı, şu an yapımı süren Royal Sun Residence projesi hakkında da şu bilgileri verdi: "Bu projede 7 tip evimiz bulunmaktadır. Stüdyo flat, one bedroom, two bedroom, flatlar, iki yatak odalı ikiz villar, üç yatak odalı ikiz villar, apartman daireleri, yüksek apartmanlar gibi 7 tip evimiz mevcutur. 26 ay sonra bu evlerin teslimi başlayacak. Satışlarımız son derece iyi gidiyor. Bu projenin içinde, geniş büyük bir yüzme havuzu, restaurantı, marketi, saunası, doktoru, alış veriş merkezi, çocuk oyun parkı, berberi ve kuaförü var" 

Ödeme planı ile ilgili de müşterilerinin durumlarına ve koşullarına göre hareket ettiklerine dikkat çeken Yorgancı, "Binalarımız 10 yıl inşaat garantilidir. Banka yok, kefil yok. Noyanların taksitli imkanlardan yarlanacak olan müşterilerimizle sadece bir kontrat yapıyoruz. Ayrıca peşin ödemelerde yüzde 10’a varan indirimler  ve anahtar teslimi tam ödemlerde de özel indirimler uyguluyoruz. Bu iki ay içinde yoğun görüşmelerimiz oldu. Bugüne kadar 50-60'a yakın kişiyle gerek telefon gerekse yüz yüze görüşmelerimiz oldu’ dedi.  

Yorgancı, Noyanlar Şirketler Grubu'nun Long Beach bölgesinde tatil evleri konusundada hizmet verdiğini söyledi. Yargancı, "Geçtiğimiz yıl hizmete giren evler iki yatak odalıdır. Salonu, mutfağı, ortak kullanıma açık bir havuzu bulunmaktadır. Bu bölgede yaklaşık 40 evimiz bulunmaktadır. En az 3 gün konaklama şartı var. Bunlar tamamen self catering'lidir. Yaz tatillerini bu şekilde KKTC'de geçirmek isteyenler rezervasyonalarını bize yaptırabilirler"

Noyanlar Şirketler Grubu Haringey Şubesi: 543 Green Lanes, Haringey, London N8 0RL

Tel:02083401647-07738410870

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2012, 08:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER