Akıllıca yatırım yapmak isteyenlere kaçırılmaz fırsat!

Kıbrıs Emlak’tan Huzurlu Yaşam Projesi

Akıllıca yatırım yapmak isteyenlere kaçırılmaz fırsat!

Kaliteli işçilik ve zamanında teslim garantisiyle güvenli bir kuruluş olan Kıbrıs Emlak, Girne’ye 7, Lefkoşa’ta 5 dakika mesafede yer alan arsa ve konut projesiyle müşterilerine %100 kredi imkanıyla yatırım olanakları sunuyor. Şirket, geleceğin parlayan bölgesi Girne Boğazı’nın temiz havası ve huzur veren ortamında arsa ve konut sahibi olmak isteyenlere ‘Huzurlu Yaşam Projesi’yle akıllıca yatırım imkanı sağlıyor.

 

22 yıllık tecrübesiyle KuzeyKıbrıs emlak sektöründe önemli bir yer edinen, önceleri Alsancak’ta hizmet veren daha sonra ise Girne Boğazı’na taşınan Kıbrıs Emlak yeni projesi Huzurlu Yaşam Projesi’yle büyük ses getirdi. Girne Boğazı’nda, Lefkoşa’ya 5, Girne’ye 7 dakika mesafede % 100 kredi imkanıyla herkesi arsa sahibi yapacak, imarlı ve koçanlı arsa satışlarına başlayan şirket, peşinatsız 325 sterlin taksitle, peşin olarak ise 25 bin sterline yatırım olanakları sunuyor. Kıbrıs Emlak, geçmiş dönemlerde Girne Bölgesi’nde bitirip teslim ettiği kişiye özel evlerle halkın güvenini kazanırken, Çağ Petrol, Çağ İş Merkezi, Çağ Apartmanları, Kiralık Araç Şirketi ve Çağ Otomotiv Blue Way Turizm ve Ticaret Şirketi bünyesinde bulunuyor.

25 bin Pound’dan başlayan arsa fiyatları
Boğaz Bölgesi’nde gerçekleştirilen yeni projede Kıbrıs Emlak, arsa satışlarına devam ederken, kişi almış olduğu arsa üzerine inşaat yapmak isterse 9 ayda teslim garantisi veriyor. 25 bin, 30 bin, 35 bin ve 40 bin sterlin değerinde olan arsalar, tüm temel ihtiyaçlara yakın mesafede konumlanmış durumda. Elektrik, içme suyu, telefon, asfalt altyapısı hazır olan arsaların münferit koçanları da mevcut durumda. Hem konut hem de ticari izinli arsaların yer aldığı proje 45 arsadan oluşuyor.

Hayalinizdeki evi tasarlayın
Gazetemize projeyle ilgili bilgi veren şirket yetkilisi Özlem Beyoğlu, arsaların Girne ve Lefkoşa’ya çok yakın bir mesafede olduğuna dikkat çekerek, “Burası geleceği parlak bir bölgedir” dedi. Beyoğlu, 6 değişik ev tipinden oluşan projede, aldığı arsa üzerine ev yapmak isteyenlere, farklı ev projeleri sunduklarını da açıkladı. Evlerin proje aşamasında olduğunu söyleyen Beyoğlu, anlaşmalı bankanın ev yapmak isteyenlere de %100 kredi sağladığını açıkladı. 90 bin sterlin’den başlayan fiyatlara, minimum arsa fiyatının da dahil olduğuna işaret eden Beyoğlu, “Müşterilerimiz evlerinde istediği malzemeleri kullanabilecekler. Tasarımlar kişiye özel olacak. İster banka kredisi, isterlerse kendi oluşturacakları ödeme planlarıyla bu villalara sahip olacaklar” diye konuştu. Proje içerisinde şık bir alışveriş merkezi de bulunuyor.

Adres: Çağ İş Merkezi
A9 Boğazköy Girne
Tel: +90533 826 37 60   /   +90392 330 01 70-71
web:
www.kibrisestates.com
e-mail: [email protected])

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2013, 19:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER