banner29
24 Eylül 2018 Pazartesi

ATAOĞLU, ANITKABİR’İ ZİYARET ETTİ...

Resmi temaslarda bulunmak amacıyla dün akşam Ankara'ya giden Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu Anıtkabir'i ziyaret etti.

12 Eylül 2018 Çarşamba 21:49
  ATAOĞLU, ANITKABİR’İ ZİYARET ETTİ...

Ankara temaslarını tamamlayan Ataoğlu, saat 15:00’de Anıtkabir’i ziyaret ederek Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı.

“ İLKE VE DEVRİMLERİNİZİN IŞIĞINDA BUGÜNLERE GELDİK. ÇİZDİĞİNİZ AYDINLIK YOLDA İLERLEMEYE DEVAM EDEN VE ÖZGÜRLÜK YOLUNDAN ASLA SAPMAMA AZİM VE KARARLILIĞI İÇİNDEKİ KIBRIS TÜRK HALKI ADINA, EN DERİN SAYGILARIMI SUNARIM”

Ataoğlu, deftere şunları yazdı:

“Yüce Atam”
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Hükümetinin Bir ferdi olarak bugün huzurunuza gelme onurunu yaşıyorum. Tüm Dünya milletlerine örnek olan büyük bir kurtuluş mücadelesinin dahi komutanı ve Türk ulusunu esaretten kurtarıp yeniden özgür ve bağımsız bir devlet sahibi yapan büyük önderimiz olarak, Kıbrıs Türk halkının da özgürlük mücadelesine ilkelerinizle ışık tutttunuz. 

“Ulu Önderim” 
Halkımızın Atasına olan büyük sevgisi ve sarsılmaz inancı, Kıbrıs Türkünü özgürlük mücadelesi vererek kendi coğrafyasında bağımsız yaşayan bir halk olma noktasına getirmiştir. Anavatan Türkiye’nin, halkımızın, mehmetçiğin ve mücahidin büyük fedakarlıkları, kanı, teri ile yoğurulan büyük bir mücadelenin sonunda bugün özgürüz. 
İlke ve devrimlerinizin ışığında bugünlere geldik. Çizdiğiniz aydınlık yolda ilerlemeye devam eden ve özgürlük yolundan asla sapmama azim ve kararlılığı içindeki Kıbrıs Türk Halkı adına , en derin saygılarımı sunarım.”

    Yorumlar

banner30
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
banner32
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV