Sıcak yaz günlerinde plajlar serinletiyor

Yerli ve yabancı halk, sıcak yaz günlerinin keyfini plajlarda çıkarıyor. Hava sıcaklığının 40 dereceye kadar yükseldiği Kuzey Kıbrıs’ta sıcaktan bunalanlar soluğu plajlarda alıyor.

Sıcak yaz günlerinde plajlar serinletiyor

 

Hava sıcaklıklarının kendini hissettirdiği yaz aylarında serinlemenin en eğlenceli yolu plajlar oluyor. Yerli ve yabancı halkın yoğun ilgi gösterdiği plajların neredeyse sabahın erken saatlerinin güneşin batımına kadar yoğunlukları gözden kaçmıyor. İster kafa dinlemek isteyenler isterse de  su sporları gibi çeşitli faaliyetlerden yararlanmak için plajların yolunu tutanlar renkli görüntülere neden oluyorlar. Yabancı turistler denizde bol bol yüzüp güneşlenirken, denizin keyfini çıkarıyorlar. Yeşilırmak’tan Karpaz’a kadar bir birinden güzel kumsalları bulunan Kuzey Kıbrıs’a tatil amaçlı gelen turistler de hem güneşin hem de birçok aktiviteye olanak tanıyan plajların tadına varıyorlar.

Kuzey Kıbrıs’ın gözde otellerinden Salamis Bay Conti Resort Hotel’de geçtığımiz Pazar günü görüntülediğimiz birbirinden güzel fotoğraflarla Kuzey Kıbrıs’ın harika bir tatil durağı olduğuna bir kez daha tanık olduk.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2012, 16:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER