banner29
25 Eylül 2018 Salı

2. Noyanlar Engelli At Yarışı tamamlandı

Ahmet Noyan: Biz Noyanlar Group olarak sadece binalar inşa etmiyoruz, inşa ettiğimiz binaların yanında yaşam alanları yaratıyoruz ve dolayısı ile insanların yaşamlarına ufak dokunuşlarda bulunuyoruz. Bu sorumluluğumuzun bilincinde olarak, spora ve sosyal aktivitelere özellikle destek oluyoruz’’

01 Eylül 2016 Perşembe 15:09
  2. Noyanlar Engelli At Yarışı tamamlandı

Noyanlar Group sponsorluğunda, ikincisi düzenlenen ‘’Noyanlar Engelli At Yarışı’’, İskele’de Royal Riding Club tesislerinde gerçekleştirildi. Minikler, gençler ve yetişkinlerin ayrı katagorilerde yarıştığı organizasyona katılımın yüksek olduğu gözlendi. Bütün katagorilerde toplam 24 jokey yarıştı, ve yarışın sonunda ‘’show jumping’’ yapıldı.

KKTC Jokey Federasyonu hakemleri Ahmet Özkaram, Ayşe Topçu, ve Nalan Alçıner tarafından yönetilen yarışta kazananlar kupalarını, Noyanlar Group Direktörü Ahmet Noyan’dan aldılar.  Noyan konu ile ilgili olarak: ‘’ Bugün, yarışmacıların önemli bir bölümünün küçük ve genç yaştaki sporcuların olması, at sporunun ülkemizde gelişmekte olan bir branş olduğunu gösteriyor. Biz Noyanlar Group olarak sadece binalar inşa etmiyoruz, inşa ettiğimiz binaların yanında yaşam alanları yaratıyoruz ve dolayısı ile insanların yaşamlarına ufak dokunuşlarda bulunuyoruz. Bu sorumluluğumuzun bilincinde olarak, spora ve sosyal aktivitelere özellikle destek oluyoruz’’ şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz kış aylarında İskele, Long Beach bölgesinde, Noyanlar Group bünyesinde kurulan Royal Riding Club her yaştan at meraklılarını kabul ediyor. İple gezdirmeden, profosyonel jokey eğitimine kadar, her seviyede öğrenci yetiştiren kulüp, her hafta Salı’dan, Pazar’a kadar servis veriyor.

    Yorumlar

banner30
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
banner32
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV