Yılbaşı Eğlence Programı’na yıldız yağdı

Gelinlik defileleri göz kamaştırdı

Yılbaşı  Eğlence  Programı’na yıldız yağdı

.BRT TV ve  ZARİNA  AJANS iş birliği  ile yılbaşı  akşamı BRT 1  ekranlarından yayımlanacak  olan  yılbaşı  özel  eğlence programı gerçekleşti.

Her yıl olduğu gibi yeni yıl akşamları BRT TV’den yayınlanan yeni yıl programı bu yıl da gerçekleştirildi. Lefkoşa  Merit  Hotel’de  balo salonunda  düzenlenen  yemekte  sanatçılar, mankenler ve gödans grupları hem  eğlendiler hem de  görev  aldılar. Geceye sanatçı  katılımının  yoğunluğu dikkat  çekti. Kuzey Kıbrıs’ın sevilen sanatçılarından Ayhan  Başkal, Demet, Sibel, Fisun, Kubilay, Funda Aksoy, Kadir, Karlos, Ecem, Işık, Olga, Fahriye Özay, Ziya Zencer, Asil Özgül, Serdar Kavaz, İlknur Yağın, Marıem Cherıf, Tu Ogechukwu, Meliz Kuset, Rahme, Kıbrıs Müzik Yolcuları, Utku Yerebakan, Eral Tözün, Grup Prestij, Grup  Enter, Mithat, Tuncay ve Yusuf  Üçlüsü, Oryantal Angel, Golden Step Dans  Grubu katıldı.

Gelinlik defileri göz kamaştırdı

Gecede, Zarina Ajans’ın 13 mankeniyle, Olgan  Mustafa’ nın  koerografilerinde, Nuran Gelinlik  2012 Kreasyonları  Gelinlik ve  Damatlık  Defilesi gerçekleştirildi. Yeni yıl  akşamı  BRT 1 ekranlarında  yayımlanacak eğlence  programında,  Arkadaş Pastahanesı ve Cake’n Cake’ in  özel hazırladığı  yeni yıl  pastası kesildi.  AVON  firması, Du Güzellik Salonu, Kam Berber, Flash  Kasetçilik, Giz Çiçekçilik ve Mr. Paund Shop’ un katkıları ile  Ziya Tunaç ve Şaziye yönetiminde gerçekleşen gecede, sunumlar, Gamze Özçelik ve Cihan  Tarıman  sorumluluğundaydı.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2012, 14:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER