Tuğba ünlülerle birarada

44. Pantane Altın Kelebek Ödülleri gecesine katılan Kıbrıs’ın gözde mankeni Tuğba Öter, İstanbul’da ünlülerle biraraya geldi. Seyma Subaşı, Acun Ilıcalı, Rafet El Roman gibi birçok ünlüyle tanışma fırsatı yakalayan Tuğa Öter, ödül gecesine Pantane’in davetlisi olarak katıldı.

  Tuğba ünlülerle birarada

Tuğba Öter, Fecebook hesabından yapmış olduğu paylaşımla duygularını şu sözlerle dile getirdi: “Böyle bir gecede olmak gurur verici. Çok güzeldi, çok güzel bir deneyimdi. İyi dileklerde bulundunuz, benimle beraber sevindiniz, yanımda oldunuz, destek verdiniz. Size yürekten teşekkür ediyorum. Her anımda yanımda olan aileme ve Pantene Ekibine çok teşekkür ederim."

Ceren ve Tuğba Model of Celebrity Yarışması'nın  heyecanını yaşıyor

Öte yandan, 9 Aralık 2017 tarihinde İstanbul'a giden ve 44. Pantane Altın Kelebek Ödülleri gecesine katılan  Tuğba Öter, İstanbul’da kalarak 17 Aralık 2017 tarihinde düzenlenecek Model of Celebrity Yarışmasına katılacak. Ekran ve podyumlara yeni yüzler kazandırmak amacıyla gerçekleşecek Model of Celebrity Yarışması,  KKTC finali birincisi Ceren Koşar'ın da katılımıyla  gerçekleşecek.  Model of Celebrity Organizasyon Komitesi Başkanı Banu Noyan’ın organizasyonunu üstlendiği yarışma büyük bir heyecanla bekleniyor.

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2017, 12:19

Zorlu Cezaroğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER