Tabular yıkıldı

Türkiyeli manken Deniz Şimşek de ajans mankenleriyle birlikte yürüyerek defileye renk kattı.

Tabular yıkıldı

 - H&V Mankenleri cesaret örneği sergileyerek sanatçı Sezar’ın da sahne aldığı kokteylli bir defileyle Reşat Kuyumculuk’un takılarını ve yeni sezonun iç çamaşırlarını Mapas Hotel’de tanıttı

 

Defile rüzgarına hiç ara vermeyen H&V Manken Ajansı bu kez Malpas Hotel’de moda rüzgarı estirdi. Malpas Hotel’e kurulan podyumda geçtiğimiz akşam renkli bir defile sunan H&V mankenleri Reşat Kuyumculuk’un takılarıyla göz kamaştırırken yeni sezonun iç çamaşırlarıyla da yüreklere su serpti. Moda meraklılarının beğeniyle izlediği defilede ajans mankenleri Mari, Ceyda, Jane, Alina, Nilüfer, Reşat Kuyumculuk takıları ve Ahmet Ruso Co Ltd’nin Berk Reflections İntimate iç giyim ürünlerini başarıyla sundu. Ülkemizin sevilen radyocularından Özgür Gezgin’in sunduğu gecede yabancı mankenlerin ağırlıkta odluğu dikkat çekti.

 

Deniz beğeni kazandı

Türkiyeli manken Deniz Şimşek de ajans mankenleriyle birlikte yürüyerek defileye renk kattı. Ülkemizde ilk kez bir defileye çıkan Deniz Şimşek podyum üzerindeki başarısı ve görüntüsüyle izleyenlerin beğenisini kazandı. Defilede ilgiyle izlenen güzel manken podyuma ayrı bir güzellik getirdi.

 

Sezar keyiflendirdi 

Moda dünyasından esintilerin yaşandığı kokteylli defilede başarılı sanatçı Sezar da sahneye çıkarak podyum geçişi boyunca mankenlere şarkılarıyla eşlik etti. Sahnelerin enerjik sanatçısı Sezar şarkılarıyla mankenlerin podyum üzerindeki performanslarına renk kattı. Mankenler defilede yürürken Sezar’ın şarkılarıyla uyumlu bir gösteri de sundu.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2011, 20:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER