Kıbrıslı ses sanatçısı Lütfiye Özipek O Ses Türkiye 2018'in şampiyonu oldu

Türkiye yarışmasında muhteşem sesi ile rakiplerini eleyerek finale yükselen ve canlı yayında finalde seyircilerin karşısına çıkan Kıbrıslı ses sanatçısı Lütfiye Özipek, O Ses Türkiye 2018’in şampiyonu oldu.

  Kıbrıslı ses sanatçısı Lütfiye Özipek O Ses Türkiye 2018'in şampiyonu oldu

O Ses Türkiye yarışmasında muhteşem sesi ile rakiplerini eleyerek finale yükselen ve canlı yayında finalde seyircilerin karşısına çıkan Kıbrıslı ses sanatçısı Lütfiye Özipek, O Ses Türkiye 2018’in şampiyonu oldu.

 

Gökhan Özoğuz’un takımında yarışan Kıbrıslı ses sanatçısı Lütfiye Özipek, finaldeki ilk performansında ‘Muhtemel Aşk’ adlı şarkıyı seslendirdi ve son dörde kalmayı başardı.

 

Özipek son dörtteki ikinci performansında ise ‘Kimse Bilmez’ adli şarkıyı seslendirdi ve başarılı performansı ile son ikide yarışmaya hak kazandı.

 

Özipek üçüncü performansında ise ‘Duyanlara Duymayanlara’ adlı şarkıyı, dördüncü performansında ise yeniden ‘Kimse Bilmez’ adli şarkıyı seslendirerek şampiyon oldu.

 

Özipek oylama sonucu büyük bir başarıya imza atarak O Ses Türkiye 2018’in şampiyonu oldu.

 

Lütfiye Özipek şampiyonluğunun açıklanmasının ardından duygularını şu cümlelerle ifade etti:

 

"Herkese birer birer teşekkür ederm. Ailem çok önemli. Aileme çok teşekkür ederim. Tüm jüriye, O Ses Türkiye’ye buradaki güzellikler için teşekkür ederim. Çok mutluyum. Yener ve Ümit de benim birincim."

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2018, 08:54

Zorlu Cezaroğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER