Eylem ve Babutsa Grubu ilk kez birlikte…

Londra'da İlk kez ayni sahneyi paylaşıyorlar...

Eylem ve Babutsa Grubu ilk kez birlikte…
HABERİN GALERİSİ
EYLEM + BABAUTSA GRUBU

EYLEM + BABAUTSA GRUBU

* KKTC Cumhurbaşkanı Dr Derviş Eroğlu’nun eşi Meral Eroğlu Himayesinde “Kuzey Kıbrıs Ortopodik Özürlüler Derneği’ yararına yapılacak olan yardım balosunda İngiltere’de yaşam süren Kıbrıslı Sanatçılar Eylem ve Babutsa Grubu birllikte ilk kez ayni sahneyi paylaşacak.

 

Kuzey Kıbrıs’la Dayanışma Derneği (KKDD)’nin organize ettiği ve KKTC Cumhurbaşkanı Dr Derviş Eroğlu’nun eşi Meral Eroğlu Himayesinde “Kuzey Kıbrıs Ortopodik Özürlüler Derneği’ yararına yapılacak olan yardım balosu 15 Haziran 2012 tarihinde gerçekleşiyor.

Kuzey Londra’nın en seçkin mekanlarından biri olan Regency Banqueting Suite Salonu’nda gerçekleşecek olan yardım balosunda, Kıbrıslı ünlü sanatçılarımız Eylem ve Babutsa Grubu da sahne alacak.

 

İlk kez ayni sahneyi paylaşıyorlar

KKDD organizasyonuyla KKTC Cumhurbaşkanı Dr. Derviş Eroğlu’nun eşi Meral Eroğlu Himayesinde “Kuzey Kıbrıs Ortopodik Özürlüler Derneği’ yararına yapılacak olan yardım balosuna hiçbir ücret talep etmeden destek verecek olan Eylem ve Babutsa Grubu, böylesine anlamlı bir etkinlikte yer almaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade ettiler. Yardım amaçlı düzenlenen ve elde edilecek olan tüm gelirin Kuzey Kıbrıs Ortopodik Özürlüler Derneği’ne bağışlanacağı etkinlige destek veren Eylem ve Babutsa Grubu geceye apayrı bir renk katacak.

 

Biletler tükenmek üzere

KKDD Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Zorlu Cezaroğlu tarafından yapılan açıklamada, 15 Haziran 2012 tarihinde KKTC Cumhurbaşkanı Dr. Derviş Eroğlu’nun eşi Meral Eroğlu Himayesinde “Kuzey Kıbrıs Ortopodik Özürlüler Derneği’ yararına yapılacak olan etkinliğe çok büyük ilgi olduğu vurgulandı. Satışa sunulan yemekli balo biletlerinin büyük bir kısmının tükendiğini kaydeden Cezaroğlu, düzenlenecek olan gecede yer alacak olan 40 masanın 35’inin satıldığını kaydetti. KKDD tarafindan düzenlencek olan etkinliğe Kıbrıslı sanatçılar Eylem ve Babutsa’nın hiçbir ücret talep etmeden sahne alacak olmalarının kendilerini çok mutlu ettiğini de kaydeden Cezaroğlu, Naci Göçen ve saz arkadaşlarının da ayni gecede sahne alacaklarını sözelerine ekledi.

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2012, 14:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER