Efsane ayakta alkışlandı

İngiltere'den özel uçağıyla geçtiğimiz hafta Kuzey Kıbrıs’a giden Tom Jones ve ekibi Rocks Hotel & Casino’da sahne aldı. Hayranlarının yoğun sevgi gösterisiyle karşılanan ünlü sanatçı dakikalarca ayakta alkışlandı.

Efsane ayakta alkışlandı
HABERİN GALERİSİ
Tom Jones

Tom Jones

Tom Jones alkışlar arasında sahne aldı. Gal kaplanı da denilen dünyaca ünlü sanatçı Sir Tom Jones hiç ara vermeden 70 dakika sahnede kaldı, konser esnasında Galler vatandaşı olan hayranları kendi ülke bayrakları ve birbirinden ünlü konuklardan oluşan davetliler ayakta ve alkışlarla Tom Jones’ a eşlik ettiler. Ünlü sanatçı Rocks Otelin özel deniz kenarındaki ahşap iskelesinde verdiği konserde, hayranlarına unutulmaz muhteşem bir gece yaşattı.


Otelin Genel Müdürü Ercan Turhan;  geleneksel yaz festivali kapsamında daha önceki yıllarda Emma Shaplin, Peppino di Caprio, Adamo, Enrico Macias, The Abba Show , Engelbert Humperdinck , Paul Anka, George Benson, Gloria Gaynor,Sister Sledge, Kool & the Gang, Dianne Warwick, Toto Cutugno gibi dünya devlerine ev sahipliği yaptıklarını ve önümüzdeki dönemde de Dünya starlarını yapacakları organizasyonlarla KKTC’ye getireceklerini söyledi. Tom Jones’un KKTC de verdiği konserin KKTC’nin tanınması ve tanıtımı için büyük bir katkı sağladığını da belirtti.

 

 

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2012, 00:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER