Cansu ve Ahmet’in mutlu günü

KKTC Turizm Bakanı Fikri Ataoğlu ile Çiğdem Ataoğlu’nun güzel kızları Cansu ve Gökmen ile Mehmet Debreli çiftinin yakışıklı oğulları Ahmet görkemli bir düğün töreniyle yaşamlarını birleştirdi.

  Cansu ve Ahmet’in mutlu günü

KKTC Turizm Bakanı Fikri Ataoğlu ile Çiğdem Ataoğlu’nun güzel kızları Cansu ve Gökmen ile Mehmet Debreli çiftinin yakışıklı oğulları Ahmet, Palm Beach Hotel Havuz Başı’nda  düzenlenen görkemli bir düğün töreniyle yaşamlarını birleştirdi.

Mağusa Palm Beach Hotel’de önce nikah masasına oturan Cansu ve Ahmet nikahın ardından tebrik Kabul etmeye başladı. Yaklaşık 4 saat süren ve ardı arkası kesilmeyen düğün töreninde genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Adanın dört bir yanından davetlillerin katılımıyla adeta bir miting şölenine dönüşen düğün töreninde gelin ve damadın aileleri, yakın dostları, ve tüm sevenleri hazır bulundu. Kıbrıs oyunlarının sahnelendiği düğün töreninde İstanbul’dan davet olunan Orkestra Musicall Grubu  geceye renk kattı.

Düğünde KKTC Başbakanı Hüseyin Özgürgün, 3. Cumhurbaşkanı Dr Derviş Eroğlu, bakanlar ve milletvekilleri de hazır bulundu.

Düğün Palm Beach Hotel Sahili’nde sabahın ilk ışıklarına kadar süren ‘After Party’ ile son buldu.

 

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2017, 15:08

Zorlu Cezaroğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER