Alışamadım’a romantik klip

Klip, Mart ayında televizyonlarda gösterime girecek.

Alışamadım’a romantik klip

* Babutsa yeni albümü Kestane’deki en gözde şarkılarından Alışamadım’a klip çekti. Nuh’un Gemisi Otel’de gerçekleştirilen klip çekimlerini deneyimli yönetmen Cemal Yıldırım yaptı.

 

Babutsa, yeni albümünün ikinci klibini Alışamadım isimli romantik parçasına çekti. 2011’in sonlarında piyasaya çıkan ikinci albümü Kestane’nin tanıtımını, görkemli bir organizasyonla Nuh’un Gemisi otelde gerçekleştiren Babutsa, ikinci klibinin çekimlerini de aynı otelde gerçekleştirdi. Blue Platform Productions tarafından çekilen klibin yönetmenliğini Cemal Yıldırım yaptı. Klip, Mart ayında televizyonlarda gösterime girecek.

Klipten ilk görüntüler North Cyprus UK’de
Gazetemiz, klip çekimlerinden ilk görüntüleri okuyucuları için görüntüledi. Nuh’un Gemisi otelin muhteşem atmosferinde yapılan çekimlerde ikili sempatik tavırlarıyla dikkat çekti.  “Yanayım yanayım” adlı parçaları ile büyük bir yükselişe geçen ve çıkardığı ikinci albümüyle de büyük beğeni toplayan Babutsa, Soner ve Ali ikilisi ile devam ettiği yolunda emin adımlarla ilerlerken,  klibi çekilen Alışamadım parçasının Türkiye müzik piyasasında ilk sıralara yerleşmesi bekleniyor.

 

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2012, 14:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER