banner29
22 Eylül 2018 Cumartesi

Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Kuzey Kıbrıs standındaki “Kıbrıs Evi”ni ziyaret etti.

Sürekli her yerde görünür olmamız şart

07 Kasım 2017 Salı 21:54
     Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Kuzey Kıbrıs standındaki “Kıbrıs Evi”ni ziyaret etti.
Kuzey Kıbrıs’ın canlarının bir parçası olduğunu dile getiren Numan Kurtulmuş, Kuzey Kıbrıs’ın WTM’de temsil edilmesinin önemli ve değerli olduğuna dikkat çekerek, “Kuzey Kıbrıs her yerde görünür olup daha iyiyi yapabilmemiz şart. Sürekli hareket halinde olunması kaçınılmazdır” dedi.

 Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş Kuzey Kıbrıs standındaki “Kıbrıs Evi”ni ziyaret etti.

 Kuzey Kıbrıs’ın canlarının bir parçası olduğunu dile getiren Kurtulmuş, Kuzey Kıbrıs’ın WTM’de temsil edilmesinin önemli ve değerli olduğuna dikkat çekti. KKTC’nin İngiltere fuarından görünmesinden dolayı Fikri Ataoğlu’na teşekkür eden Kurtulmuş, Türkiye olarak diğer alanlarda olduğu gibi turizm alanında da KKTC ile her türlü işbirliğine hazır olduklarını söyledi.

  

Her yerde görünür ve daha iyiyi yapmamamız şart

Kurtulmuş, Kuzey Kıbrıs’ın her yerde görünmesi gerektiğini kaydederek, “Dünyanın ikinci fuarında gözükmek bile başlı başına bir ayrıcalıktır” dedi.

Kuzey Kıbrıs’ın doğal güzellikleri olan tabiat harikası bir yer olduğunu anlatan Kurtulmuş, Kuzey Kıbrıs’ın tanıtılması için her platformun kullanılması gerektiğini belirtti. “Kuzey Kıbrıs her yerde görünür olup daha iyiyi yappabilmemiz şarttır” diyen Kurtulmuş, bunun için sürekli hareket halinde olunmasının kaçınılmaz olduğunu kaydetti.

Turizmde bir ülkenin veya destinasyonun marka değerinin sürekli ifade edilerek, sürekli konuşulup hatırlatılarak oluşan bir şey olduğunu hatırlatan Kurtulmuş, “Böylece burada gelen bütün misafirler Kuzey Kıbrıs’ın varlığını biliyor. Bilenler de daha yakından tanıma fırsatı buluyor ben bunun önemli bir adım olduğunu düşünüyorum” dedi.

 

    

 

 

 

   

    Yorumlar

banner30
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
banner32
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV