banner29
25 Eylül 2018 Salı

Özersay, Londra’daki Kıbrıslı Türkleri dinleyecek

Halkın Partisi, Londra’da yaşayan Kıbrıslı Türklerle 14-15 Eylül tarihilerinde iki ayrı toplantıda bir araya gelecek

09 Eylül 2017 Cumartesi 17:55
   Özersay, Londra’daki Kıbrıslı Türkleri dinleyecek

   Halkın Partisi, 14-15 Eylül tarihlerinde Londra’da KKTC’de yaşanan yönetim sorunlarının çözümü konusundaki düşüncelerini, diğer yandansa Kıbrıs sorunu ve yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızla ilgili vizyonunu anlatmak ve sorularını yanıtlamak için bir araya gelecek.

   Halkın Partisi’nden yapılan açıklamada; birinci etkinlik: 14 Eylül 19:45’te Kuzey Londra’da “Wood Green Grand Palace” yapılacağı bildirilirken, ikinci etkinliğin ise 15 Eylül 19:45’te Güney Londra’da “Bromley Central Library” yapılacağı kaydedildi.

   Halkın Partisi Genel Başkanı Kudret Özersay toplantılarla ilgili yaptığı açıklamada, 14-15 Eylül tarihlerinde Londra’da yaşayan vatandaşlarımızla iki ayrı toplantıda bir araya geleceklerini söyledi.

   Kudret Özersay, 2016 yılında kurulan Halkın Partisi’nin bir yandan KKTC’de yaşanan yönetim sorunlarının çözümü konusundaki düşüncelerini, diğer yandansa Kıbrıs sorunu ve yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızla ilgili vizyonunu anlatmak ve sorularını yanıtlamak için bu toplantıları düzenleyeceklerini bildirdi.

   Kendileri için yurt dışında yaşayan Kıbrıs Türk toplumu ve vatandaşlarımız önemli olduğunu ve bunu zaman zaman bu türden toplantılar organize ederek hissettirmek istediklerini ifade eden Özersay, İngiltere’de yaşayan Kıbrıslı Türkler’in bu toplantılara katılarak düşüncelerini paylaşmaları ve sorular sormaları halinde çok mutlu olacaklarını belirtti.

 

    Yorumlar

banner30
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
banner32
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV