Nalbantoğlu, Tuncalı'yı ziyaret etti

"Sayın Tuncalı Londra'da yaşayan Kıbrıslı Türkler için öenemli bir fırsattır.

Nalbantoğlu, Tuncalı'yı ziyaret etti

Vatan Kültürel Türk Müziği Korosu Başkanı Türkan Nalbantoğlu ve koro yöneticileri, KKTC Temsilcisi Oya Tuncalı'yı makamında ziyaret ederek, bir süre görüştü.Yeni Temsilciye 'Hoşgeldiniz' ziyaretinde bulunan Başkan Türkan Nalbantoğlu, Oya Tuncalı'nın yeniden Londra'ya atanmasının kadın kuruluşları açısından büyük bir şans ve fırsat  öldüğünü söyledi. 
Oya hanımın Londra'ya tecrübesiyle birlikte geldiğini, Londra'da yaşayan Kıbrıslı Türklerle çok samimi ve sıcak ilişkiler içinde olduğunu kaydeden Nalbantoğlu, "Sayın Tuncalı Londra'da yaşayan Kıbrıslı Türkler için öenemli bir fırsattır.   
Toplumumuzla olan sıcak ilişkisi, kurumlarla olan samimiyeti tecrübesiyle birleşince çok daha başarılı bir Oya Tuncalı Hanım görüyoruz. O'nun varlığı her zaman bize güç katıyor" dedi.

 

Sibel Can'ın galasına katıldı
Ünlü Türk Sanat Müziği Sanatçısı Sibel Can'ın yeni albümü nedeniyle düzenlediği gala gecesine katılan Türkan Nalbantoğlu, Harika bir konser izlediklerini Mayıs ayında yapılacak Vatan Korosu balosunda da Sibel Can'ın elbiselerinden birini açık artırmaya koyacaklarını söyledi. Nalbantoğlu, İstanbul'daki galaya ünlü müzisyen Naci Göçen ile birlikte katıldı.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2012, 20:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER