Bu işyerinde MOT sadece 19 pound

Universal Claim Mart ayından beri hizmet vermeye başladıkları MOT işlemlerini sadece 19 pound’a yapıyor. Şirket, yoğun taleple görüyor.

Bu işyerinde MOT sadece 19 pound
 

Ali KALAY

Universal Claim Mart ayından beri hizmet vermeye başladıkları MOT işlemlerini sadece 19 pound'a yapıyor. Müşterilerine ve topluma kaliteli bir hizmeti ekonomik fiyatlarla verdiklerini ifade eden Şirket Direktörü Sarı, normalde MOT servisinin 50 pound olduğunu, ancak kendilerinin firma olarak Mart ayından beri bu işlemi üstelik dört dörtlük bir servisle sadece 19 pound'a yaptıklarını söyledi. “Toplumumuz bu kampanyaya çok büyük ilgi gösterdi. Buradan bizi tercih eden bütün müşterilerimize teşekkür ediyorum" dedi.

“Bu güne kadar binlerce müşterimize MOT aldık”

Serdar Sarı, Kampanyanın 31 Ocak 2013'e kadar devam edeceğini ve fiyatların ucuz olmasının müşterilerinde bir endişe ve kaygı uyandırmaması gerektiğini ifade ederek şunları söyledi: "Vatandaş bu servis neden ucuzdur? Acaba bir hile mi var? şeklinde bir kaygıya kapılmaları tamamen yersizdir. Bugüne kadar binlerce müşterimize MOT aldık. Hepsi de memnun ayrıldılar ve araçlarında hiç bir problemle karşı karşıya kalmadılar. Bu yüzden şirket olarak bize getirilen her aracı büyük  titizlik içerisinde araç muayenesi sisteminden geçiriyoruz. Biz müşterilerimizin araçlarıyla yola çıktıklarında rahat bir nefes almalari için varız. Onların yol ve trafik güvenliğinden bizler sorumluyuz" dedi. 

Yoğun bir taleple karşı karşıya

Başarılı iş  adamı  Serdar Sarı, başlattıkları  bu kampanyanın herkes tarafından çok sevildiğini ve ilgi gördüğünü belirterek, "MOT verdiğimiz bir araçta en ufak bir problem veya bir kusur çıkarsa, kendilerinden ücret talep etmiyoruz." şeklinde konuştu. Son derece yoğun bir taleple karşı karşıya kaldıkalarını ve bu gelen talepleri en kısa zamanda karşılamaya çalıştıklarını kaydeden Sarı, önümüzdeki yıllarda ikinci bir şube açmayı da planladikalarını kaydetti. Edmonton'daki merkezlerinde sadece MOT üzerine değil, araçların bakım, servisi, kaporta, her türlü araç bakımı ve onarım işlemlerini uzman ekibiyle yürüttüklerini ifade eden  Sarı, ayrıca, kaza davaları konusunda da bütün hizmetleri bir arada sunduklarını  söyledi. Sarı, "Kaza davaları alanında deneyimli avulatlarımız var, bilirkişi raporu veriyoruz ve isteyan kişiler de araçlarının  tamirini de yaptırabilirler. Firma olarak bütün hizmetleri bir arada sunuyoruz" dedi.

“Gelin kaliteli servisimizden yararlanın”

Motor teknisyeni olan Sarı, 1990 yılında İngiltere'ye geldiğini bir süre başka firmalarda çalıştıktan sonra kendi işyerini  açtığını ifade ederek, "Bu alana yabancı birisi değilim, bu yüzeden hiç kimsenin sıkıntısı olmasın. Vatandaş cebinden fazla para çıkarmadan gelsin kaliteli servislerimizden yararlansın" dedi. Sarı sözlerini şöyle tamamladı: "Bizim için araçtan önce içinde sehayat edecek insanın canı önemli, o insanları düşünerek araçların servisini yapıyoruz. 020 8803 1437 no'lu telefondan gerekli bütün bilgileri almanız mümkün"

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2012, 00:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER