Atlasjet Kıbrıs’a uçuyor

Atlasjet, Ercan-İstanbul- Stansted ile Ercan- Antalya- Stansted seferlerine 5 Mayıs tarihinde başlıyor.

Atlasjet Kıbrıs’a uçuyor

Yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle yolcularını sevindiren havayolu şirketlerinden Atlasjet, 5 Mayıs 2012 tarihinden itibaren İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan - Londra Stansted seferlerine başlaıyor. Karşılıklı olarak yapılacak seferler ile Atlasjet, yolcuların konfor ve hizmet odaklı uçuş alternatifi olmayı hedefliyor.  Atlasjet, haftanın her günü gerçekleştirilecek İstanbul – Londra (Stansted) uçuşlarının yanı sıra Cumartesi günleri Antalya – Londra (Stansted) seferleri de düzenliyor. Business Class ve Ekonomiplus olarak iki farklı sınıftan yapılacak olan uçuşlar, Atlasjet’in yeni filosundaki Airbus A321 tipi uçaklar ile gerçekleştirilecek.

Uygun tarife uygulanacak
İngiltere’den uçuş yapacak yolcular İzmir, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti - Ercan, İran - Tahran gibi Atlasjet’in uçtuğu noktalara ulaşım imkanına kavuşuyor. Kıbrıs-Ercan yolcuları İstanbul ve Antalya üzerinden bağlantılı (uçaktan inmeden) olarak uygun tarife ile Londra’ya uçabilecekler. Özellikle yaz aylarında Türkiye’ye tatil amaçlı giden turistler Atlasjet’in sunduğu ücretsiz otobüs servisleriyle (İzmir, Bodrum, Antalya) çeşitli tatil beldelerine de kolayca ulaşabilecekler. Türkiye’den karşılıklı olarak gerçekleştirilecek Londra- Stansted seferleri ile Atlasjet, hem Türkiye hem de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti turizmine ulaşım anlamında destek olmayı hedefliyor.

Ekonomiplus ile ayrıcalıklı uçuş keyfi
Atlasjet’in ekonomiplus ayrıcalıkları arasında; 77 santim ferah koltuk aralıkları, ücretsiz zengin ikramlar, ücretsiz otobüs servisleri, ücretsiz online check-in ve koltuk seçimi, 20 kg bagaj hakkı ile Blackberry, iPhone ve iPad uygulamalarıyla kolay ulaşılabilen fiyat avantajlı biletler de yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2012, 09:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER