Dr. Özgeç: “Durum gerçekten kötü…”

Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Derlen Özgeç: “Kararların açıklanması tekrar revize edilmesi tekrar tekrar düzenlenmesi toplum kaygısıyla mı oy kaygısıyla mı yapılıyor?”

Dr. Özgeç: “Durum gerçekten kötü…”

North Cyprus UK

Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Derlen Özgeç, koronavirüs salgını ile ilgili Kuzey Kıbrıs’taki durumun ciddiyetine “durum gerçekten kötü, daha da kötüye gitmesinden endişe ediyoruz “ sözleri ile vurgu yaptı.

Özgeç’in paylaşımı şöyle:

“Bu kadar insan ve hekim aynı dilde düşünürken, tüm toplum aynı kaygıları yaşarken siyasilerin farklı telden çalmasını açıklayabiliyormusunuz??? Kararların açıklanması tekrar revize edilmesi tekrar tekrar düzenlenmesi toplum kaygısıyla mı oy kaygısıyla mı yapılıyor???

Velhasıl durum gerçekten kötü, daha da kötüye gitmesinden endişe ediyoruz.. Haklı olarak hekimler endişelerini dile getiriyorlar ancak siyasiler karantinada çalışan sağlık çalışanlarına teşekkür edecekleri yerde karantinada çalışan hekimlerin kararları eleştirmesine canı sıkılıyor ve tv programlarında hekimleri hedef gösteriyor!!daha çok emek harcadığınız daha çok çalıştığınız ailenizi bile göremediğiniz günlerce uykusuz kalmanıza rağmen asla ödüllendirilmeyeceğiniz sürekli siyasi açıdan eleştirileceğiniz ve baskı altında olacağınız bir ülkede meslek icra edebilmek çok..

Ama halen hayata dair umudumuz tükenmedi neyseki...

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2020, 12:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER