Venedik Şehrinde Home Mark esintisi...

Eviniz için aradığınız herşey Home Mark’ta

Venedik Şehrinde Home Mark esintisi...

 

2007 yılından günümüze mobilya sektöründe başarı ile faaliyet gösteren Homemark Mobilya,  yepyeni trendlerle yenilenen yüzü ile bu yaz rakiplerinden bir adım önde.  Homemark  güvenilir ve güleryüzlü hizmet ilkesi ile, ve her daim Müşteri memnuniyeti” odaklı çalışılıyor.

Eviniz için aradığınız herşey Home Mark’ta

Home Mark bünyesinde mobilyadan beyaz eşyaya, duvar kağıtlarından tablolara ve dekoratif ev aksesuarlarına kadar her türlü ürüne ulaşmanız mümkün. Geniş ürün yelpazesi ve mimarlık desteği ile ev döşemek veya evini yenilemek isteyen müşterilere hizmet veriyorlar. Özellikle mobilya bölümünde klasikten, moderne, minimalist çizgilerden maksimalist ürünlere, her zevke ve her bütçeye hitap edecek ürünler bulabilirsiniz.  Firma müşteri talepleri ile Home Mark markasının ince zevkini bir çizgi üzerinde taşımayı başarıyor.

Sizin arzularınnız, sizin tasarımlarınız

Sadece satış yapmıyor Home Mark; müşterilerilerine kendilerini özel hissettirecek tasarımlar sunmayı, hatta kendi tasarımlarının, evlerinin bir parçası olacak mobilyalarına yansıtmaları için mimari ve üretim olanakları sağlıyor. Kısacası müşterilerimizin kendi tarzlarını ve zevklerini Home Mark kalitesi ile taçlandırıp onlara sunuyorlar.

Home Mark müşterilerine dizayn ve mimari konusunda yaptığı çalışmalar ile de hizmet veriyor.  Mobilya ve ev tasarımı konusunda kararsızlık yaşayan veya Home Mark’tan profesyonel müşterileri bu hizmetten oldukça memnun. Home Mark mobilya uzmanları müşterilerinin tarzlarına uygun en ince mimari zevkle tasarımlar yapıp onlara sunuyorlar.

Eski Venedik Şehrinde, modern Venedik Esintisi

Home Mark, çok hoş mobilya modelleri için yaz çekimlerine başladı. Çekimlerinde tarihi Mağusa şehrini tercih eden Home Mark Ekibi, mobilya sektörünün modasında lider isim olduğunu kanıtladı. Fotoğrafçılığını Salih Fenercioğlu’nun yaptığı çekimler oldukça renkli geçti. Bu yıln trendlerinden olan mürdüm rengi Venedik modeli koltuk takımı, muhteşem tasarımı ile Venediklilerden kalma  ikiz mazgallarda gerçekleştirilen çekim ile adeta görsel bir şölene dönüşüyor. Home Mark mağazalarında satışta olan bu model, 2012 yazına damgasını vuracak gibi...

 

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2012, 00:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER