banner29
17 Aralık 2017 Pazar

UBP milletvekil adayları belirlendi

İşte vekil adayları

19 Kasım 2017 Pazar 16:38
  UBP milletvekil adayları belirlendi
UBP SEÇİM 2018 ADAY LİSTESİ

 

LEFKOŞA

1 LEFKOŞA Hüseyin Özgürgün Gen.Bşk.

2 LEFKOŞA Fazi Sucuoğlu

3 LEFKOŞA Ersin Tatar

4 LEFKOŞA Hasan Taçoy

5 LEFKOŞA Savaş Atakan KONTENJAN

6 LEFKOŞA Zorlu Töre

7 LEFKOŞA Aydın Soyer

8 LEFKOŞA Olgun Amcaoğlu KONTENJAN

9 LEFKOŞA Tahsin Ertuğruloğlu

10 LEFKOŞA Ahmet Savaşan

11 LEFKOŞA Türel Öksüzoğlu

12 LEFKOŞA Saffet Nadiri

13 LEFKOŞA Fisun Özsun

14 LEFKOŞA Emete Gözügüzelli (Kota)

15 LEFKOŞA Nurcan Yardımcı (Kota)

16 LEFKOŞA Ömra M. Can (Kota)

 

MAĞUSA

1 GAZİ MAĞUSA Sunat Atun

2 GAZİ MAĞUSA Oğuzhan Hasipoğlu

3 GAZİ MAĞUSA Resmiye Canaltay KONTENJAN

4 GAZİ MAĞUSA Dursun Oğuz

5 GAZİ MAĞUSA Hakan Dinçyürek KONTENJAN

6 GAZİ MAĞUSA Hamza Ersan Saner

7 GAZİ MAĞUSA Hasan Onalt

8 GAZİ MAĞUSA Canan Zeki

9 GAZİ MAĞUSA Güneş Güneşoğlu

10 GAZİ MAĞUSA Ahmet Kaşif

11 GAZİ MAĞUSA Gürsel Uzun

12 GAZİ MAĞUSA Dürdane Acu (Kota)

13 GAZİ MAĞUSA Eylem Dolmacı (Kota)

 

GİRNE

1 GİRNE Kutlu Evren

2 GİRNE Ünal Üstel

3 GİRNE Özdemir Berova KONTENJAN

4 GİRNE Ahmet Arslan

5 GİRNE Bulut Akacan KONTENJAN

6 GİRNE İzlem Gürçağ

7 GİRNE Zalihe Damdelen

8 GİRNE Selim Gökbörü

9 GİRNE Hüseyin Kayım

10 GİRNE Deniz Serbest (Kota)

 

İSKELE

1 İSKELE Nazım Çavuşoğlu

2 İSKELE Önder Sennaroğlu

3 İSKELE Ümit Özkıran

4 İSKELE Yasemin Öztürk (Kota)

5 İSKELE Fatma Darben (Kota)

 

GÜZELYURT

1 GÜZELYURT Ali Pilli

2 GÜZELYURT Kemal Dürüst

3 GÜZELYURT Menteş Gündüz

4 GÜZELYURT Hatice Şahin (Kota)

 

LEFKE

1 LEFKE Aytaç Çaluda

2 LEFKE Fırtına Karanfil

 

    Yorumlar

banner30
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
banner32
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV