Telsim çalışanları hedeflerini tuturmanın mutluluğunu yaşadı

“Hiçbirşey imkansız değil”

Telsim çalışanları hedeflerini tuturmanın mutluluğunu yaşadı

Telsim çalışanları bir yıllık hedeflerini tutturmanın mutluluğunu Social Inclusion Band ve Kürşat Başar & Bürçin Büke ikilisinin konseri ile birlikte kutladı. Telsim Genel Müdürü Ahmet Ulubay’ın konuşması ile başlayan gecede, geçen yılın bir değerlendirilmesi yapılarak, önümüzdeki yılın hedefleri üzerine konuşuldu.

Telsim Genel Müdürü Ahmet Ulubay konuşmasında, geçen yıl belirlenen hedeflerin üzerine çıkılmasından dolayı duyduğu memnuniyetini belirterek, tüm çalışanlara teşekkür etti ve onları bu başarılarından dolayı kutladı. Ahmet Ulubay’ın konuşmasının ardından Telsim ailesinde 10’uncu ve 15’inci hizmet yılını tamamlayan çalışanlara teşekkür plaketleri takdim edildi.

 

“Hiçbirşey imkansız değil”

 

Gecenin sürprizi Gazeteci-yazar Kürşat Başar’ın Telsim çalışanlarına hitaben yaptığı konuşma ve Social Inclusion Band’ın muhteşem konseri oldu.

İlk önce Kürşat Başar gecede, Telsim çalışanlarına kendi hayat tecrübelerini aktarırken, gerçek hayattan da bazı hikayeler paylaştı. Başar, “Hayatta hiçbir şeyi imkansız düşünmemek gerekiyor” dedi. İnsan azminin başaramayacağı hiçbirşey olmadığını belirten Başar, insanın kendine inanması ve bu inancı doğrultusunda yolunu çizmesi gerektiğini belirtti. Kürşat Başar’ın konuşmasının ardından Türkiye Vodafone Vakfı’nın desteklediği müzik gurubu Social Inclusion Band’ın konseri ile devam etti. Social Inclusion Band’a saksafonu ile Kürşat Başar ve Piyanoda Burçin Büke de bir parça ile eşlik etti.

 

“Herkes için müzik”

 

“Herkes İçin Müzik” sloganıyla yola çıkan Social Inclusion Band, aynı zamanda dünyanın çeşitli ülkelerinden toplumsal duyarlılığa sahip sanatçıların farklılıkları desteklemek, dejavantajlı grupları hayata dahil etmek için bir araya gelerek, farkındalık yaratmayı amaçladığı, uluslararası bir sosyal sorumluluk projesidir.

Social Inclusion Band konserinde bir sürpriz daha yapan Kürşat Başar, saksafonu ile orkestraya eşlik etti. Kürşat Başar’ın yanısıra piyanist Burçin Büke’nin de yer aldığı konserde, Telsim çalışanlarına unutulmaz saatler yaşadılar. Telsim çalışanları, geceye Cratos Otel’deki Mey Blue Balık Restorant’ta devam ederek bir yıllık yorgunluklarını ve başarılarının keyfini çıkarttılar. 

 

 

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2012, 13:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER