Noyanlar yeni proje hazırlıklarında sona doğru ....

3 dev pojenin hazırlıkları tamam

Noyanlar yeni proje hazırlıklarında sona doğru ....

2012 yılına dev projelerle girmeye hazırlanan Noyanlar Şirketler Grubu, Yeni projelerinin hazırlıklarını son hızla sürdürüyor. Aralık 2011 sonunda ilk olarak Mağusa Alasya İlkokulu yanında 3 yatak odalı daireler ve dükkanlardan oluşacak Arken-20 Apartman Projesi ve Universiteye 500 Metre uzaklıkta, Ice Bowling yanındaki Arken 22 Apartman Projelerini açacak olan şirket. 2012 yılında açılması planlanan 3 Dev Proje içinse Proje onayları alınıp yılın ilk yarısında hayata geçmesi için çalışmalarını tamamlandı.

3 dev pojenin hazırlıkları tamam                                                                  

Şirket 2012 yılı ilk döneminde pazarlamaya açmayı düşündüğü 3 DEV projesinin çalışmalarını tamamladı. Gazi Mağusa’nın merkezinde yer alacak olan iş ve huzurlu bir yaşamın merkezi olacak, dükkanlar, bankalar cafeler, ofisler, 1 ve 2 yatak odalı dairelerden oluşacak olan ANGLE TOWERS Projesinin tüm mimari altyapısını tamamladı.

 Ötüken’de yaşam var!

sloganı ile 15 adet modern ev modeli tasarlayan şirket yaklaşık 110 müstakil konuttan ve çeşitli sosyal aktivite alanlarından oluşacak parselasyon projesinin hazırlıklarında son aşamaya gelindi. Ayrıca hazırlanan modern ev projelerini dileyen müşterilerimize kendi arsalarında uygulama fırsatı ile modern bir yaşam için müşterilerine muhteşem fırsatlar sunacak. Ötüken’de Yaşam Var ! sloganlı projenin Yılın ilk yarısında satışa sunulması hedefleniyor.

Son olarak Long Beach’te yaklaşık 600 konuttan oluşacak, 70 dönümlük arazi üzeri kurulması planlanan Royal Sun Residence ile hem tatil evi hem de yaz – kış yaşayabileceğiniz, yeşil alanları, havuzlar ve diğer aktivitelerle hazılıkları tamamlanarak, satışa sunulmayı bekliyor.

Long beach sahil geliştirme projesi ile ilgili olarak İskele Belediyesi’nin ihaleye çıkması ise Sevindirici bir haber olarak alındı ve Geleceğin tatil bölgesi olmaya aday Long Beach yatırımcıların yüzü güldürecek ilk adım atılmış oldu. Projenin 2013 sonunda tamamlanması bekleniyor.

 Noyanlardan askerli yasasına destek! Bedellinizi Biz Ödüyoruz !

Şu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti gündeminde görüşülmekte olan askerlik yasa tasarısı ile ilgili olarak, yaklaşık 30.000 vatandaşımızın adaya yıllardır gelemediği ve vatanından uzak kaldığı göz önünde bulunduran şirket. Yasanın onaylanması ile Adaya geri dönüş yapan veya yatırım amaçlı olarak şirket bünyesinde ev alacak olan bedelli hakkından yararlanacak vatandaşlarımızın bedelli ücretlerini ödemeyi taahhüt etti. Şirket yönetimi yıllardır Kıbrıs’tan uzak kalan vatandaşlarımıza bir nebze de kendilerinden katkı olması amacı ile Yeni Kampanyasını hayata geçirmek için Devletin kararını bekliyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2012, 23:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER