Kuzey Kıbrıs Turkcell’de Free Friday

Kuzey Kıbrıs Turkcell, pek çok Avrupa ülkesinde gördüğümüz uygulamaları, ülkemize de taşıyor.

Kuzey Kıbrıs Turkcell’de Free Friday
Çalışanları motive etmek amacıyla başlatılan yeni uygulamada, Kuzey Kıbrıs Turkcell ailesi haftanın bir günü “bermuda” kıyafetleri ve yaz mevsiminin rahatlığı ile iş başı yapıyor.


Sıcak Yaz günlerinde çalışanı motive etmek ve rahat çalışmasına olanak sağlamak için Turkcell Sosyal Aktivite Grubu’nun (TSAG) planladığı  “Free Friday Bermuda" günü Temmuz ayından itibaren uygulanıyor.
Çalışanlar, Eylül ayı sonuna kadar her Cuma günü, bermuda ve rahat kıyafetleriyle işbaşı yapıyorlar.
Kuzey Kıbrıs Turkcell Bölüm Müdürleri de dahil olmak üzere herkes bu uygulama ile haftanın son iş gününde kendini çok daha rahat hissediyor.
Kuzey Kıbrıs Turkcell müşterileri tarafından da ilgi ve beğeni toplayan uygulama ile herkes, kendini evinin sıcaklığında hissediyor, Kuzey Kıbrıs Turkcell ayrıcalığı sadece kesintisiz iletişim, kalite ve lider teknoloji ile değil, çalışanların motivasyonu ile de yaşanıyor.
Turkcell Sosyal Aktivite Grubu (TSAG), uygulamanın amacını şu sözcüklerle açıklıyor:
“Çalışanlarımız için daha esnek ve rahat bir çalışma ortamı yaratmayı hedefliyoruz. Böylesi bir ortamın,  çalışanların yaratıcılığını da artıracağını düşünüyoruz, müşteri mutluluğu için önce çalışanların mutluluk ve rahatının sağlanması böylece yaşama geçmiş oluyor…”

 

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2012, 17:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER