Kuzey Kıbrıs Turkcell’de “fatura kontrol altında”

Müşteri memnuniyetine önem

Kuzey Kıbrıs Turkcell’de  “fatura kontrol altında”
Kuzey Kıbrıs Turkcell’liler, artık iletişim harcamalarını kendi seçtikleri sınırlar dahilinde tutabilecek;talep ettiği fatura tutarına ulaşıldığı zaman uyarı sistemi ile bilgilendirilecek ve güncel fatura tutarlarını diledikleri zaman ücretsiz öğrenecek.


Kuzey Kıbrıs Turkcell “Kontrol Sende” servisleri ile müşterilerine önemli bir kolaylık sağlıyor. Faturalı hat müşterileri “Kontrol Sende” servislerinden UYARI servisine başvurarak, talep ettikleri fatura tutarına ulaşıldığında bilgilendiriliyor.

“Faturalı hatların kafası rahat” diyen Kuzey Kıbrıs Turkcell yönetimi, “Kontrol Sende” servislerinden KONTROL servisi ile müşterilerin istedikleri zaman güncel fatura tutarlarını ücretsiz öğrenebileceklerini belirtti.


Müşteri memnuniyetine önem

Kuzey Kıbrıs Turkcell, müşteri memnuniyetine verdiği önemi bir kez daha kanıtlıyor; Fatura Uyarı Servisi ile seçtikleri fatura tutarına ulaştıklarında müşterilerini kısa mesajla bilgilendirilerek faturalarını kontrol altında tutmalarını sağlıyor.
Kuzey Kıbrıs Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlkan Bülbül, faturalı müşterilerine gönül rahatlığı ile konuşarak, faturalarını kontrol altında tutabilmeleri için bu çözümü sunduklarını belirtti.
“Kuzey Kıbrıs Turkcell’liler, artık iletişim harcamalarını kendi seçtikleri sınırlar dahilinde tutabilecek. Böylece Turkcell, müşterilerinin en önemli isteklerinden birini yerine getirmiş oluyor” diyen Bülbül, “Faturada yazan tutarın kontrolünü tamamen Turkcell’lilere bırakıyoruz. Turkcell’liler, en kaliteli hizmete en uygun koşullarla sahip olduğunu biliyor ve Turkcell’li olmanın farkını hissediyor” şeklinde konuştu.
“Kontrol Sende” Turkcell’lilere faturalarının kaç liraya ulaştığını bildiren veya kendi diledikleri zaman güncel faturalarını ücretsiz sorgulamalarını sağlayan, yani faturalarını kontrol altında tutmalarına yardımcı olan bir servis.Nasıl kullanılacak?

Kendi iletişim harcamalarını kendi seçecekleri sınırlar içinde tutmak isteyen Kuzey Kıbrıs Turkcell’liler; 30, 50, 75, 100, 150, 250 TL’lik fatura baremlerinden birine kayıt olarak, seçtikleri bu fatura tutarına ulaştıklarında kısa mesaj ile uyarılıyor. Bu servisten yararlanmak isteyen abonelerin UYARI yazıp boşluk bırakarak, uyarılmak istedikleri fatura miktarını 8780’e kısa mesaj göndermeleri yeterli.Örneğin UYARI 75 yazarak 8780’e kısa mesaj atan müşteri, 75 TL’ye gelince uyarı mesajı ile bilgi almış oluyor.

Aboneler, KONTROL yazıp, 8780’e göndererek de istediklerini zaman güncel fatura tutarlarını ücretsiz olarak öğrenebiliyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2012, 00:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER