"'KÜÇÜK KADIN' İFADESİ CİDDİ BİR GAF"

Lefke Turizm Derneği Başkanı Hasan Karlıtaş, UBP Milletvekili Ersan Saner’in ‘yanlışlıkla’ ağzından kabinenin küçük kadını lafının çıkmasını değerlendirdi.

"'KÜÇÜK KADIN' İFADESİ CİDDİ BİR GAF"

North Cyprus UK

Lefke Turizm Derneği Başkanı Hasan Karlıtaş, , UBP Milletvekili Ersan Saner’in ‘Kabinenin küçük kanadı’ demek isterken, ağzından ‘kabinenin küçük kadını’ lafının çıkmasının ciddi bir gaf olduğunu ifade etti.

Karlıtaş’ın paylaşımı şöyle:

“Ersan Saner, Kabinenin küçük kanadı demek isterken, ağzından kabinenin küçük kadını lafı/gafı çıktı.. Ve hükümet ortakları arasındaki güvensizlik, bu konu ile daha da bir belirginleşti... Son dönemlerde yaşananlardan anladığımız, Karşılıklı güven ve işbirliğinin olmadığı bir ortamda, hükümet ortaklığının başarıya ulaşması mümkün değildir. Ancak her Bakanlık kendi icraatları ile ilerleyecek ve bütünlüklü hareket edilemeyecek... Halbuki halk, bu zor dönemde siyasi kavga değil sorunlarına somut çözümler bekliyor.. "Küçük kadın " ifadesi ağızdan cıkmış ciddi bir gaf gibi duruyor. Ayşegül Baybars, çalışkan, konulara hassas, sosyal yönü güçlü ve elbette değerli bir insan... Fotoğrafı geçen seneki Güzelyurt'taki bisiklet etkinliğinde çektim...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER