Genç TV 13. Yaşını kutladı

Eroğlu’na “Yılın Siyaset Adamı” ödülü

Genç TV 13. Yaşını kutladı

 Kıbrıs Genç TV 13. Yaş günü kutlamasını YDÜ AKKM’de, ünlü sanatçılar Perran Kutman, Hıncal Uluç, Eda- Metin Özülkü, Hakan Aysev, Ömür Göksel, Berkant, Zeliha Sunal, İlker Yasın, Gani Müjde, Faruk Bayhan, Mehmet Yılmaz, Nebil Özgentürk, Müşerref Akay ve Burcu Güneş gibi ünlü sanatçıların da katıldığı görkemli bir törenle yaptı

 

Yıldönümünü her yıl görkemli bir şekilde kutlayan Kıbrıs Genç TV bu yıl da 13. yaşı için muhteşem bir gece gerçekleştirdi. YDÜ-AKKM’de geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Genç TV 13. Yıldönümü kutlamasına ülkemiz siyasilerinin yanında Türkiye’den de çok sayıda ünlü sanatçı katıldı.

Gecede aralarında Perran Kutman, Hıncal Uluç, Eda Özülkü, Metin Özülkü, Hakan Aysev, Ömür Göksel, Berkant, Zeliha Sunal, İlker Yasın, Gani Müjde, Faruk Bayhan, Mehmet Yılmaz, Nebil Özgentürk, Müşerref Akay, Burcu Güneş gibi Türkiye’nin ünlü sanatçılarının bulunduğu dev bir kadro yer aldı.

 

Kutlamada sanatçı geçidi

Sunuculuğunu Bige Yıldırımer ile Doktor’un yaptığı gecede sahnede sanatçı geçidi yaşandı. Geceye katılan ünlü sanatçılar Genç TV’nin 13. Yaş günü şerefine sırayla sahneye çıkarak şarkılar seslendirdi. Sanatçıların birbirinden güzel şarkılarına konuklar arasında bulunan seçkin kişiler, diğer değerli sanatçılar ve Genç TV Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Birinci de alkışlarıyla eşlik etti. Ünlü sanatçıların canlı performanslarına başarıyla eşlik eden Şef Can Sözer yönetimindeki Lefkoşa Türk Belediyesi Orkestrası da kutlamada konukların takdirini ve alkışlarını topladı.

 

Eroğlu’na “Yılın Siyaset Adamı” ödülü

Genç TV’nin yaş günü kutlamasına Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Başbakan İrsen Küçük, Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Zorlu Töre, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Hamza Ersan Saner, Turizm, Çevre ve Kültür Bakanı Kemal Dürüst’ün yanında milletvekilleri ve bazı parti temsilcileri de katıldı.

Gecede Genç TV Yönetim Kurulu Başkanı Ertan Birinci Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu’na “Yılın Siyaset Adamı” ödülünü verdi. Yakın Doğu Üniversitesi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Günsel’e ise yine Birinci tarafından “Yılın Yatırımcısı” ödülü takdim edildi.     

 

Çalışanlara plaket dağıtıldı

Ertan Birinci Genç TV için gayet anlamlı olan gecede kanal çalışanlarını da unutmadı. Kanalda onuncu yılını dolduran personele plaket takdim etti. Plaket takdiminden sonra ise tüm sanatçılar hep bir ağızdan “Samanyolu” parçasını seslendirerek pasta eşliğinde kanalın yaş gününü kutladı. Pastanın mumlarını ise Ertan Birinci ile eşi Meliz Birinci konuklarla birlikte söndürdü.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2011, 14:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sadik fadil
Sadik fadil - 9 yıl Önce

Muhtesemdi..herkese tesekkurler

SIRADAKİ HABER