banner29
22 Ekim 2018 Pazartesi

ERHÜRMAN: “TÜM KESİMLER İLE GÜÇLERİMİZİ BİRLEŞTİRİP ÜLKEYİ YENİDEN YAPILANDIRACAĞIZ”

CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman ve Girne milletvekili adayları, bu sabah Girne’de ziyaretlerde bulundu. Türk Mahallesi ve çarşıyı gezen ekip daha sonra Dome Otel personeli ile öğlen yemeğinde buluştu ve ardından toplantı gerçekleştirdi.

25 Kasım 2017 Cumartesi 16:57
  ERHÜRMAN: “TÜM KESİMLER İLE GÜÇLERİMİZİ BİRLEŞTİRİP ÜLKEYİ YENİDEN YAPILANDIRACAĞIZ”

CTP açıklamasına göre, Dome Otel’in başarı serüveninin paylaşıldığı sunuma katılan Genel Başkan Erhürman, bu başarı hikayesinin birçok açıdan örnek alınması gerektiğini söyledi.

 

CTP’li heyet Girne’deki ziyaretlerde, yurttaşlara parti politikalarını aktardı. Yurttaşlar, CTP’nin yeni dönem politikaları arasında öncelikli yerini koruyan ekonomik ve sosyal kalkınma planı hakkında bilgi aldı. Erhürman; haysiyet, adalet, üretim ve hizmet politikaları hakkında bilgi verdi. Yurttaşlardan parti programlarına göre oy kullanmalarını isteyen Erhürman, dönüşümü gerçekleştirecek plan ve program kadar bunları hayata geçirecek kadroların da önemine değindi. Ülkede üreten tüm kesimlerin CTP’de birleştiğini aktaran Erhürman, dönüşümün ancak güçlerin birleştirilmesiyle gerçekleştirilebileceğini belirtti.

 

“ERHÜRMAN: DOME OTEL BİRÇOK AÇIDAN ÖNEMLİ BİR ÖRNEK”

 

Erhürman, Dome Otel personeliyle katıldığı toplantıda, 7 Ocak seçimlerine yönelik hazırlanan seçim bildirgesinde öne çıkan unsurları paylaştı.

 

Dome Otel’de yapılan uygulamanın pek çok unsurunun ülke için örnek teşkil edebileceğini vurgulayan Erhürman şöyle dedi:

 

“Burada çalışanların çok büyük çoğunluğu KKTC vatandaşı. Kullanılan malzemenin hemen hemen tamamı iç piyasadan temin ediliyor. Dolayısıyla yerel üretim ve üretici de buranın gelirinden pay alıyor. Otelin müşterileri Girne esnafından alış veriş yapıyor. Otel, gelirini Girne esnafıyla paylaşıyor. Kasım ayındayız, ölü sezon olarak biliniyor ama otel şu anda dolu. Ayrıca bu otelin işçilerinin işletmeye ve yönetime ortak oluşu bazı otel müşterileri için ayrı bir cazibe yaratıyor. Böyle bir modelle işletilen ve yönetilen bir otelde konaklamak isteyen turistler açısından bir alternatif yaratıyor. Burada yapılamaz sanılan bir şey yapıldı. İyi ki varsınız, iyi ki çalıştınız ve iyi ki yaptınız” dedi.

    Yorumlar

banner30
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner32
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV