Başpınar altın ödülün sahibi oldu

Başpınar Rent A Car Şirketi bu yıl Property NC Dergisi’nin düzenlediği “ Yılın En İyiler”I yarışmasında hak ettiği ödülün de sahibi oldu.

Başpınar altın ödülün sahibi oldu

Property NC Dergisi’nin organize ettiği ve bu yıl 3’üncüsünün düzenlendiği “Yılın En İyileri” ödül yarışmasında Girne’de faaliyet gösteren Başpınar Rent A Car Şirketi altın ödülün sahibi oldu. Turizm kenti Girne’de bulunan Rocks Hotel’de yapılan ödül töreninde yılın başarılı firmalarına ödül dağıtıldı. Yarışmaya “En İyi Website”si dalında aday olan Başpınar Rent A Car, juri üyelerinin değerlendirmesi sonucunda Websitesi katagorisindeki altın ödülün sahibi oldu. Konuyla ilgili gazetemize bir açıklamada bulunan Başpınar Rent A Car Şirket direktörü Saffet Başpınarlı, şirketlerinin her geçen yıl büyüdüğünü ve bu doğrultuda kurumsalaşmaya yönelik yeni adımlar attıklarını söyledi. Bu bağlamda hem araç sayılarını artırmaya devam ettiklerini, hemde ellerinde bulunan eski araçları yenilediklerini kaydeden Başpınar, araç sayısının 100’ü aştığını kaydetti. Araç filosuyla birlikte Websitesi’ni de yenilediklerini kaydeden genç iş adamı, Property NC Dergisi’nin ödül töreninde yer alan juri üyelerine de şirketlerini bu ödüle layık gördükleri için teşekkür etti.

1993 yılından beri Girne’de faaliyet gösteren ve kiralık araba sektöründe lider konumuna yükselen Başpınar Rent A Car Şirketi bu yıl Property NC Dergisi’nin düzenlediği “ Yılın En İyiler”I yarışmasında hak ettiği ödülün de sahibi oldu.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2011, 18:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER