Ataoğlu ilk ziyaretini Güzelyurt ve Lefke’ye yaptı

Seçimin ardından ilk ziyaretini Güzelyurt ve Lefke bölgelerine gerçekleştiren Ataoğlu, “Batı bölgesinin gelişmine ayrı bir önem veriyoruz” dedi.

  Ataoğlu ilk ziyaretini Güzelyurt ve Lefke’ye yaptı

Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, dün (12 Ocak 2018 Cuma) Güzelyurt ve Lefke ilçelerini ziyaret ederek, bölge halkı ve esnafla görüştü.  Seçimlerin ardından ilk ziyaretini Güzelyurt ve Lefke’ye yapan Ataoğlu, batı bölgesinin gelişimine ayrı bir önem verdiğini söyleyerek, bu nedenle seçimlerin ardından ilk ziyaretini  bu bölgelere gerçekleştirdiğine dikkat çekti.

Ataoğlu, geçmiş dönemde olduğu gibi bölgenin turizm potansiyelini artırmak amacıyla çalışmalarının yoğun şekilde süreceğine değinerek, bölgenin kalkınmasını sağlayacak projelerini hayata geçirmek için çalışıp, yeni projeler üreteceklerini ifade etti.
Öte yandan bölge esnafına yapmış olduğu ziyarette Demokrat Parti’ye destek veren herkese teşekkürlerini ileten Ataoğlu, yeni hükümetin oluşmasıyla birlikte seçimler nedeniyle yarım kalan projelerini hemen uygulamaya koyacaklarına işaret etti.

Ataoğlu, Güzelyurt ve  Lefke’nin ardından diğer bölgeleri de bir program çerçevesinde ziyaret etmeyi planladıklarını vurguladı. 

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2018, 15:29

Zorlu Cezaroğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER