Salahi Şahiner: Pandemi Hastanesi’ne güvenmeyin!

Salahi Şahiner: Pandemi Hastanesi’ne güvenmeyin!

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Milletvekili Salahi Şahiner, sosyal medya üzerinden artan Koronavirüs vakaları ve bulaş hakkında açıklamalarda bulundu.

Salahi Şahiner’in paylaşımı şöyle:

“Başından uyardık, önlem almazsak, bu krizi yönetemezsek  daha zor günler yaşayacağız dedik. Yapmış olduğumuz uyarılarda haklı çıkmaktan ve toplum sağlığının büyük bir tehlike içerisinde bulunduğu bu durumdan dolayı çok üzgünüm. Keşke yanılsaydık. Muhalefet olarak defalarca uyardık. İç bulaş sayısını arttırmak gibi bir lüksümüz yoktur. Sağlık altyapımız  bunu karşılayabilecek kapasitede değildir. Yeni açılan yüz yataklı pandemi hastanesine güvenmeyin. Gerekli tedbirler zamanında alınmazsa  bu hastane iki günde dolar,  Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi  koridorları bile ihtiyaca cevap vermez  dedik.

Maalesef dediğimiz yere doğru hızla gidiyoruz. Toplum olarak artık hükümete güvenimiz kalmadı. Kaosun ve tedirginliğin kol gezdiği ülkemizde, kendi kendimizi korumaktan başka çaremiz yoktur. Bugünden sonra önce sağlık, gerisini hallederiz…”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER