NOYANLAR'DAN DUYARLI DAVRANIŞ

NOYANLAR'DAN DUYARLI DAVRANIŞ

Noyanlar Şirketler Grubu Ahmet Noyan, teknelerinin alabora olması sonucu ülkemize çıkan 175 düzensiz göçmenin konaklamalarını sağlayabilecekleri açıkladı

Taşlıca- Boltaşlı köyleri arasında bu sabah tekneleri alabora olması sonucu kurtarılan 30 kadın, 69 çocuk ve 76 erkekten oluşan toplam 175 Suriyeli düzensiz göçmene Noyanlar Şirketler Grubu kucak açtı.

Suriyeli düzensiz göçmenlere konut vermeye hazır olduklarını açıklayan Noyanlar Şirketler Grubu Direktörü Ahmet Noyan, “Bu konuya duyarsız kalamazdık” dedi.

Noyan: “Düzensiz göçmenleri konuk etmeye hazırız”

Gazetemiz NORTH CYPRUS UK’in ulaştığı Noyanlar Şirketler Grubu Direktörü Ahmet Noyan, Suriyeli düzensiz göçmenlere kalacak konut vermeye hazır olduklarını söyledi.

Ahmet Noyan, İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, İskele Kaymakamı Mustafa Ürüncüoğlu ve İskele Polis Müdürü Gökay Karagil ile görüştüklerini ve Noyanlar Şirketler Grubu’nun bu kararını ilettiklerini ifade etti.

Noyan, “Bu sabah Taşlıca- Boltaşlı köyleri arasında deniz sahilinde içerisinde 30 kadın, 69 çocuk ve 76 erkek toplamda 175 Suriye uyruklu sığınmacıları taşıyan tekne içerisinde ülkemize çıkan sığınmacılara karşı Noyanlar Şırketler Grubu olarak duyarsız kalamazdık” dedi.

İskele Bölgesi yetkililerine mültecilere konut sağlayarak onları konuk etmeye hazır olduklarını ifade eden Ahmet Noyan’ın bu davranışı büyük takdir topladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mutlu Beyzade
Mutlu Beyzade - 11 ay Önce

Ahmet Noyan altin kalpli yegenim benim!!! Cok iyisin, Allah ne muradin varsa versin insAllah. Seninle ailece gurur duyuyoruz Ben,teyzen tum ailemiz!

Zekiye aslanses
Zekiye aslanses - 11 ay Önce

Oncelikle bir anne olarak Tessekurler asla unutmayacagim

Aydın Yorgancıoğlu
Aydın Yorgancıoğlu - 11 ay Önce

Helal olsun Ahmet..

Celal gülersoy
Celal gülersoy - 11 ay Önce

ALLAHIN bize bu insanlara yardım etme fırsatı verdiği için şükürler olsun( moderin zamanın tek kahramanı)A.noyan

Osman Dervis
Osman Dervis - 11 ay Önce

Noyanları kutlarız.Güzel iyi insanlar daima anılır Allah tarafından mükafatlandırılır

Tuner Raif
Tuner Raif - 11 ay Önce

Anandan emdigin sut sana helal olsun Ahmet bey iyiki senin gibi yardimsever varmis bastakiler gorsun belki birseyler ogrenmis olurlar.
Tebrikler sana .
Sagilarimla kal saglicakla.

Rasım küçük
Rasım küçük - 11 ay Önce

Harram bilmeyen güzel insan helal olsun sana benim 6. Gardaşım.

Asaf Onbaşı
Asaf Onbaşı - 11 ay Önce

Tebrikler Alkışlar


SIRADAKİ HABER