Erhan Arıklı, Zaroğlu’nun odasının çilingirle açılmak istendiğine dair iddiaları yalanladı

Erhan Arıklı, Zaroğlu’nun odasının çilingirle açılmak istendiğine dair iddiaları yalanladı

Yeniden Doğuş Partisi (YDP) Genel Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Erhan Arıklı, bugün bazı yayın organlarında YDP Genel Sekreteri Bertan Zaroğlu’nun odasının çilingir çağrılarak açtırılmak istendiğinde dair haberler çıktığını belirterek, bu iddiaların asılsız olduğunu kaydetti.  

Zaroğlu’nun yurt dışında olduğunu belirten Arıklı, Zaroğlu’nun olmadığı bir durumda odasının çilingir vasıtası ile açtırılmasının asla söz konusu olmadığını kaydetti.

Yapılan sadece Genel Merkezin ve benim odamın anahtarlarının değiştirilmesidir” diyen Arıklı, bu sebeple rutin yapılan bir işlemi Bertan Zaroğlu ile ilişkilendirmenin en hafif deyimle “terbiyesizlik” olduğunu ifade ederek tepki gösterdi.  

Arıklı’nın söz konusu açıklaması şöyle:

“Bugün bazı yayın organlarında Sayın Genel Sekreterin odasının çilingir çağrılarak açtırılmak istendiğinde dair asılsız bir yalan haber çıkmıştır.

Sayın Zaroğlu yurt dışındadır. Onun olmadığı bir durumda odasının çilingir vasıtası ile açtırılması asla söz konusu değildir. Yapılan sadece Genel Merkezin ve benim odamın anahtarlarının değiştirilmesidir...

Bu sebeple rutin yapılan bir işlemi Bertan Zaroğlu ile ilişkilendirmek en hafif deyimle terbiyesizliktir.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER