banner29
21 Ekim 2018 Pazar

Güneş Yay Burcunda

04 Aralık 2015, 08:56
Güneş Yay Burcunda
Astrolog Şifa Avcın

Yay burcu Güneş’i isteklerinizi, dileklerinizi ve heveslerinizi gerçekleştirmeniz için doğdu. Yay burcu Güneş’inin etkisiyle; bilgilerinizi geliştirerek,  öğrenme yeteneğinizi güçlendireceksiniz. Eğitiminizi yarım bırakmışsanız, elinize gelen bir şansı değerlendirip eğitiminize kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Yay burcu doğum haritanızda çok güçlüyse ve sizde ufkunuzu genişletmek istiyorsanız, bu ayın içinde elinize gelecek olan şansları değerlendiriniz. Tecrübelerden ders alacağınız, zihinsel yolculuklar yapacağınız, öğrenme ve öğretme hevesinizin artacağı bir dönem. Bu dönem,  özgürlük ihtiyacı hissedebilir, kehanet ve tahmin yeteneğiniz artabilir. Güneş Yay burcuna girdiğinde, uzak yollardan misafir gelir. Sizde böyle zamanlar yolculuk yapma kararı alabilirsiniz. Elinize kıymetli hediyeler gelir. Bu hediyeler içinde önemli bir kitap bulunabilir. Güneş  Yay  burcuna  girdiğinde  gizli  saklı  her şey  ortaya  çıkar. Haklı  haksız  anlaşılır. Adalet  yerini  bulur.   Ne  yaparsanız,  iyi  yada  kötü,   karşılığını  bulursunuz.  İyilik yaptıysanız karşınıza yaptığınız iyiliğin karşılığı çıkar. Kötülük yaptıysanız yaptığınız kötülüğün karşılığı çıkar. Eski medeniyetlerdeki Astrolog  olan rahipler,  Güneş’in Yay  burcuna  girdiği    zaman,  gerçeklerin   ortaya  çıktığı  inancı  içindeydiler.  Güneş  Yay  burcuna  girdiğinde  Yanlış  yargıya  varılmaz  Gerçek  ne  ise  ortaya  çıkar.  Güneş   Yay  burcuna  girdiğinde. Sadece tek bir hedefin üstüne odaklanmalısınız. Hedeflerine ulaşmak için mücadele ederken, başka bir hedef seçmemelisiniz.   İçinizden bazı kişiler, bir miras yoluyle gelen maddiyatdan,  bazı  kişiler  ise  davalardan   gelen  maddi  manevi  kazançlarla  sevinecekler. Bu ele geçen maddiyatla iş yerini kalkındıracak olanlarınız olduğu gibi, ilerisini düşünüp eline geçen maddiyatı saklayacak olanlarınızda var. Genç olanlar, eğitim çağında olanlar. Ani bir kararla evlenebilirsiniz. Aşk uğruna erken karar vermeyin. Egitiminizi aşk uğruna yarım bırakmayın. Ani karar vermekten sakının. İçinizdeki aşk saf, çocukça temiz bir aşktır. Daha  sonra pişman olacağınız kararlar vermeyiniz. Yazarsanız, eserlerinizi kanuna göre koruyun. Bilgi hırsızları artacak. Dini kötüye kullananlar halk arasında sıkıntı yaratacaklar.

BURCU VE YÜKSELENİ KOÇ OLANLAR

Dikkat etmeniz gereken konular var. Bu konular; aileniz, yakınlarınız ve uzak yollarla ilgili. Aile içi tartışmalar arada gerginliğe neden olabileceğinden, hareketlerinize ve konuşmalarınıza dikkat ediniz. Uzak yollardan beklediğiniz haberler gecikebilir. Gelen haberler ise size sıkıntı verebilir.

BOĞA BURCU VE YÜKSELENİ BOĞA OLANLAR

Dikkatli ve sebatlı Boğalar. Bu ayın içinde herzamankinden daha çok dikkat etmenizi gerektiren konular var.  Bu konular; alacak ve verecekler ile ilgili. Olumsuz giden bu konularda, bir çekişme yaşayabilirsiniz. Vaktinde ödenmeyen borçlarınız ve geciken alacaklarınız, size sıkıntı yaşatabilir. 

İKİZLER BURCU VE YÜKSELENİ İKİZLER OLANLAR

Dikkat etmeniz gereken konular var. Bu konular; eşiniz ve ortaklarınızla ilgili. Olumsuz giden ilişkiler size sıkıntı yaşatabilir. Kendinizi bir konuda haksızlığa düşmüş hissedebilirsiniz. Karar vermek ve karar verememek arasında kalabilir, kendi iç dünyanızla bir cekişme yaşayabilirsiniz. 

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELENİ YENGEÇ OLANLAR

 İş, meslek, sağlık konuları sizi düşündürecek. İş verenseniz işcilerinize, İşciyseniz patronunuza karşı dikkatli olun. Arada yaşanan bir huzursuzluk, çekişmeye neden olabilir. Canlılarla iletişim yeteneğiniz güçlenecek.  Evcil hayvanlarınız varsa huzursuzlukları sevgisizliktendir. Onlara daha çok sevgi gösterin. 

ASLAN BURCU VE YÜKSELENİ ASLAN OLANLAR

Bu ayın içinde; yaratıcı konulardan, şans oyunlarından, aşktan, çocuklarınızdan ve sevdiklerinizden sevineceksiniz. Kalbi boş olanlar, aşk hastreti çekenler bu ayın içinde aradığınız aşkı bulabilirsiniz.Birbiriyle dargın olan aşıklar, gelen şans fırsatlarını değerlendirerek aranızdaki dargınlığı sona erdirebilirsiniz. 

BAŞAK BURCU VE YÜKSELENİ BAŞAK OLANLAR

Ailenizden, gelen maddi şansı değerlendirerek, geleceğinizi güvence altına alacağınız  bir başlangıç yapacaksınız. İçinizden bazı kişiler, yaşadığı evi değiştireceklerler. Bazılarınız ise evlerinde tamirat yaparak evlerini güzelleştirmek isteyecekler. Devletle işi olanlar, kariyerinde yükselmek isteyenler, önünüze şans çıkacak.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELSNİ TERAZİ OLANLAR

Kendinizden söz ettireceksiniz. Yaptığınız işlerle büyük beğeni kazanıyorsunuz. Mesleğinizle ilgili uzak yollar yapmanız size başarı verecek.Yayıncılıkla uğraşanlar sevineceksiniz. Tekliflere açık olun. İçinizden manevi ödüle sahip olanlar sevgi ve saygı kazanacaklar. Yakın çevrenızden, yollardan, haberlerden sevineceksiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELENİ AKREP OLANLAR

 Hiç beklemediğiniz bir yerden bir geliriniz olacak. kendi emeğinizin karşılığını göreceksiniz. Başkalarıyla iş birliği yapıyorsanız, sahip olacağınız maddi kazanç için bir huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bu konularda dikkatli olun. Doğru gitmeyen işler nedeniyle sıkıntı ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. 

YAY BURCU VE YÜKSELENİ YAY OLANLAR

Yeni başlangıçlar yapmak istiyorsunuz. Yaşadığınız bölgeyi, tipinizi, görünüşünüzü değiştirmek istiyorsunuz. Hem bilginiz hemde hisleriniz güçlendi. Etrafınıza mutluluk ve huzur vermeye başladınız. Yaptığınız iyilikler gelip sizi buluyor. Mahkemelerde, iş birliklerinde, evlilikte sorun yaşayanlar var ise, bir anlaşmaya varacaksınız. 

OĞLAK BURCU VE YÜKSELENİ OĞLAK OLANLAR

Şansınızın iyi gitmediğini düşünüyorsunuz. Yaşadığınız, maddi manevi kayıplarınız sizi çok üzdü. Bu yüzden inancınızı yitirdiniz. Ümitlerinizi kaybettiniz. Hiç ümit etmediğiniz bir anda, kaybettiklerinizin yerine daha iyileri gelecek. Sevinip mutlu olacaksınız.İş konusunda bir anlaşmaya varacaksınız

KOVA BURCU VE YÜKSELENİ KOVA OLANLAR 

Umutlarınız, istekleriniz gerçekleşecek. Yeni dostlar tanıyacaksınız. Arkadaşlarınıza dostlarınıza önem vereceksiniz. Başarılarınız, size ve dostlarınıza gurur verecek. Güvenilir, sözü doğru olan bir kişi olmanız, dostlar tarafından sevilip sayılmanıza neden oluyor. Arkadaş toplantılarında tanışacağınız biriyle duygusal bir ilişki yaşayacaksınız

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR

Elinize gelen maddi bir kazançla, kendinize olan güveniniz artacak. Paranızı artıracaksınız. Elinize geçen parayı, emlak işine yatırmak isteyeceksiniz. İçinizden bazı kişiler az taksitle taşınmaz bir mala sahip olacaklar. Bekar olanlar sevineceksiniz. Kariyeri için çalışanlar, yükseleceksiniz. 

Hemen arayabilirsiniz:  +44 79 56 45 76 45

    Yorumlar

banner30
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner32
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV