Uygun fiyata kaliteli daireler

Döveç Construction, Yeni Boğaziçi’nde inşasına başladığı Park View Towers, görenleri adeta büyüleyecek...

Uygun fiyata kaliteli daireler

 

 

Projeleriyle kaliteli hizmeti ön planda tutan Döveç Construction’un Yeni Boğaziçi’nde inşa ettiği apartman daireleri ve dükkânlar, görenleri büyülüyor…

 

Uygun fiyata kaliteli daireler

 

KIBRIS ÖZEL

Projeleriyle kaliteli hizmeti ön planda tutarak, müşterilerine konforlu yaşam alanı sunmayı kendilerine hedef edinen Döveç Construction, Yeni Boğaziçi’nde inşasına başladığı Park View Towers, görenleri adeta büyüleyecek.

Gazimağusa’nın Akdeniz kokulu yari, Yeni Boğaziçi’nde, sakin ve ayrıcalıklı bir yaşam alanı kuran Döveç Construction’ın  Park View Towers isimli daire ve dükkanlardan oluşan yeni yaşam alanı, 2 yıl sonra müşterilerine teslim edilecek.

Daire ve dükkanlar, önemli tarihi eserlerimizden Salamis Harabelerine, Anfi Tiyatroya, piknik alanlarına, Bedis, Koca Reis gibi eşsiz kumsallarına yürüyüş mesafesi kadar yakına konuşlandırılıyor.

Gazimağusa’ya ve denize arabayla 5 dakika uzaklıktaki, 2+1, 3+1’den oluşan 76 daire ve 10 dükkân, 29 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Misyonu mükemmel ve kusursuz yapılar ortaya çıkartmak olan Döveç Construction, geçtiğimiz aylarda, Rusya’daki emlak fuarına katıldı.

“Hep daha iyiye” mantığıyla hareket eden Döveç Construction, fuarda, Rus müşterilerle temaslar kurup, Kuzey Kıbrıs’ı yüzlerce yabancı şirkete tanıtma fırsatı yakalayarak, 30 potansiyel müşteri kazandı.

Gazimağusa, Karpaz, Yeni Erenköy Yeni Boğaziçi ve İskele Boğazı’nda inşa ettiği yapılarla birçok kişiyi ev sahibi yapmıştır.

En iyi müteahhit firma ödülü başta olmak üzere birçok ödül alan Döveç Construction, profesyonellikten ödün vermeden disiplinli ve koordineli bir şekilde çalışıp, güzel ve farklı projelere imza atmayı sürdürüyor.

 

Ruslar, emlak piyasasına sıcak bakıyor

 

Şirket direktörü Burçin Döveç, kaliteli yapılarıyla müşterilerinin takdirini kazandıklarını belirterek, Moskova’da düzenlenen emlak fuarından bahsetti.

Burçin Döveç, emlak fuarının beklentilerini karşılayan profesyonelce hazırlanmış mükemmel bir organizasyon olduğunu dile getirerek, “Katılımcılar, Kuzey Kıbrıs’ın emlak sektörüne olan ilgisi bizi memnun etti” dedi.

Rus pazarının müşteri portföyüyle müşterilerinin ve neler istediklerini görme şansı bulduklarını anlatan Burçin Döveç, önemli bağlantılar kurup, 30 potansiyel müşteri kazandıklarını söyledi.

Burçin Döveç, ülkemizin gerek iklimi, doğal ve tarihi güzellikleri gerekse emlak piyasasının uygun fiyatlarının Rus müşterilerine çok cazip geldiğini belirterek, Ruslar’ın Kuzey Kıbrıs’taki emlak piyasasına sıcak baktığına vurgu yaptı.

Rusların emlak piyasasına olan ilgisinin daha da artacağına inandığını söyleyen Burçin Döveç, “Fuara gelenler, ailesini ve tanıdıklarını da getirdi. Böylece çember gittikçe büyüdü. Rusya Avrupa Birliği’ne üye olmadığından ekonomik bir çıkmaz içerisinde değil. Avrupa Birliği’ne üye olmaması, Kuzey Kıbrıs’tan arsa ya da ev almalarına engel değil. Kısacası, Ruslar, düşlerini gerçekleştirebilecekleri, ülkemizde ev sahibi olmak isteyecektir” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2012, 00:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER